reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Slevové kódy do Alzy

wthulmann (238)|28.7.2014 10:08
Čistě náhodou, nemáte někdo slevové kódy k aktuální akci 1 000 Kč sleva na další nákup?

Budu mít nákup za víc než 25000,- takže bych uplatnil všechny tři.

Po nákupu vrátím případnému poskytovateli "své" kódy a přidám bonus 200,-

Poptávka platí dnes 28.7. do cca 12:30, pak musím objednat ;)

Npište kdyžtak soukromou zprávu
Architect (232)|28.7.2014 19:17
Tak se také přidám do pléna, ale pouze s rozdílem, že budu nakupovat pouze lehce nad čtyři tisíce, takže pokud byste měl ještě někdo navíc 200,- Kč kupón, rád jej využiji. Případně přepíšu alzáky za doporučení, jestli někdo sbíráte.

Také díky moc a můžete psát SZ. Poptávám až do konce týdne, kdyby náhodou, takže určitě dávám přednost tady wthulmannovi :).

P. S. @wthulmann: Omlouvám se, že jsem takhle "vstoupil" do tvého threadu, ale zrovna to tady na mě svítilo jako poslední ve volných a hodilo se to i pro mě, nic špatného v tom nehledej! ;)
wthulmann (238)|28.7.2014 21:01
V pohodě, já to stejně v poledne musel objednat. Kódy sem pak asi dám, ale budou až za 14 dnů po fakturaci...
Architect (232)|17.8.2014 11:33
Ahoj,

asi uz je docela pozde, ale nahodou nemas jeste 200,- slevovy kod, pokud bys jej nevyuzil, mi by se docela hodil :)?

Diky moc :)
wthulmann (238)|17.8.2014 12:07
Nemam nic, alza jeste tiskarnu nedodala. Nasich 55000 maji uz skoro tri tydny a zbozi stale jen pripravuji. Takze nemam tiskarnu, penize a ani kody :( Ja sam bych ty kody byval pouzil, kupoval jsem si ted novou grafiku a taky nebyla zrovna levna :(
Architect (232)|17.8.2014 13:18
Tak to mne mrzí, s kódy si tedy nelam hlavu, nakonec se dívám, že tentokráte kupovaný externí disk vychází solidně na Bohemce. Nicméně u nákupu tiskárny bych doporučil vymámit nějakou slevu, poněvadž tři týdny na objednávku je velmi nestandardní a dlouhá doba.

P. S. tuším, že pokud máš zboží v košíku týden, přijde ti pak sleva na 3% na nákup, což by se u takto drahé položky rozhodně možná vyplatilo, ale rozumím, že čekat dalších x dní je v tvém případě nesmyslné a doporučuji tedy domluvit slevu (i leckterý jiný obchodník by určitě nabídl slevu v této cenové relaci).

Hodně štěstí!
wthulmann (238)|17.8.2014 15:35
Tak na slevu už je pozdě, tiskárnu jsme dávno zaplatili - byla na objednávku. Jen mě poněkud štve, že termín dodání z 28.7. "do čtyř dnů" se změnil po objednání na předpokládaný čas dodání 14.8. což už prošvihli. V pondělí je budu nahánět, co se děje. Blbý je, že nás mají v hrsti, protože zrušit objednávku nepřichází v úvahu v tom smyslu, že tiskárnu jednak potřebujeme, druhak to byla globální akce výrobce 30% ceny dolu z běžných 80000. Akce už neprobíhá, takže ani nejde koupit někde jinde.
wthulmann (238)|15.9.2014 07:34
300 Kč 4FJVMR3FNL
nákup minimálně za 8 000 Kč