reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Výpadky wifi připojení

ThePavlis (2)|5.8.2014 21:04
Mám takový problém, někdy na notebooku my začne vypadávat wifi připojení někdy i víc krát za hodinu, nevím co mám dělat, zkoušel jsem restart routeru a nic nepohlo. A když mi v notebooku vypadne wifi tak na ostatních zařízení mi to jede normálně bez problému.
Děkuji za radi..
durib (1141)|5.8.2014 23:44
Děje se to v jakékoliv vzdálenosti/poloze notebooku od zdroje wifi?
r34ktor (7477)|6.8.2014 13:08
V první řadě bych zkontroloval, zda máš aktuální ovladač Wi-Fi karty.
ThePavlis (2)|8.8.2014 16:50
Dělá to i v blízkosti wifi routeru.
a jak mam zkontrolovat ovladač wifi karty?
Ventero (1280)|8.8.2014 21:27
Správa počítače/správce zařízení/síťové adaptéry - pravym na wifinovej a aktualizovat software ovladače (taknějaktotamtušimje). Když nic, tak mrknout na stránky výrobce noťasu a kdyžtak na stránky výrobce Wi-Fi karty \ čipu. Buď bude samoinstal balíček nebo jako na začátku přes správce, ale vybereš instalaci z určitého umístění.

Chlapi dám k dobru:

Na služebním noťasu mi normálně wi-fi jede nepadá nic - vše vpoho. Ale v práci v kanclu mi wifina vypadává a to vždy po pár minutách, pžestože ostatní zařízení tam jedou normálně.
r34ktor (7477)|8.8.2014 21:35
Mimo ovladače tam může být i řada jiných vlivů - zarušené okolí, špatně zvolený kanál (např. některé notebooky mají problém s 12 a 13), příliš široká šířka pásma (40 MHz), mizerné antény v routeru (platí zejména u integrovaných) ad.