Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Výběr tabletu do školy (cca 5 000,-)

25.8.2014 12:57
Baji14Dobrý den,
obracím se na vás s dotazem, zda byste mi nemohli doporučit nějaký větší tablet (cca 10") na psaní zápisků do školy, případné focení učebních materiálů.
Děkuji za rady.

---edit---

Abych ujasnila, tablet do školy potřebuji proto, že jsem vozíčkář a mám tzv. individuální výukový plán. Mám pomalé psaní a celkovou práci s textem. Proto učitelé doporučují tablet, případně i s klávesnicí.
25.8.2014 07:36
25.8.2014 08:06
ICE_DPriplatil bych 500 a koupil tenhle ASUS :thumb - kvalita je uplne jinde nez u takoveho odpadu jako GoClever... Bohuzel fotak ma jen 2Mpix, tezko rict jestli pujdou vyfocene materialy precist :(

http://www.czc.cz/asus-transformer-pad-tf103c-1a106a-cerna/157097/produkt
25.8.2014 11:15
bastlirBeru-li to z pohledu budoucnosti na škole, raději bych si koupil starší notebook s Windows. Předpokládám totiž, že budeš v budoucnu potřebovat či využívat SW spustitelný v Oknech.
26.8.2014 04:15
VodochodMě poslední dobou zaujal nový tablet od společnosti KingSing, bude to nejlevnější tablet s Windows8. Řekl bych že konečná cena bude cca 3000 a jeho výhodou je plnohodnotný operační systém. Díky tomu nebudete mít problémy s MS Office, které ve škole předpokládám hodně využijete.

http://cdr.cz/clanek/cinsky-kingsing-chysta-uvest-tablety-s-windows-8-za-2-tisice-ceskych-korun

Ale otázkou je, kolik takový tablet skousne, jelikož ta cena se přeci jen musí někde projevit. Já osobně si počkám až na prvotní recenze, ale vážně o něm uvažuji :)
26.8.2014 08:35
Baji14Ten Asus vypadá dobře, máte s ním zkušenosti? Notebook jsem do školy nosila, ale nevyhovoval. Velké rozměry, poměrně těžký. Proto bych se i víc přikláněla k tomu tabletu.
28.9.2014 11:51
Baji14Co říkáte na Lenovo Yoga? Plus by k tomu šla dohromady ta jejich klávesnice