reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nefungující mikrofon(Audigy 2 ZS)+WinXP+ICQ5.1

dazZ (1)|3.8.2006 21:39
Ahoj
Mam takovej blbej problem, kterej me hodne otravuje a stve me..
Spociva to v tom ze kdyz vypnu ICQ tak mi proste prestane fungovat mikrofon, kdyz ho zapnu tak zas funguje, predtim mi od nedavna (pred reinstalaci ovladacu na zvukovou kartu-oficialni ovladace na audigy 2 zs)mi mikrofon snimal hlas jen kdyz sem do nej hrozne rval-pri vypnutem ICQ :) a kyz sem ho me lzaple vse fungovalo bez problemu, ten problem sem mel snad se vsemi sluchatky ktere sem mel/mam a zat u dobu uz sem minimalne 2x/3x reinstaloval windowsy....Opravdu vitam vsechny rady,ktere za neco stoji, diky...
wizaard (913)|3.8.2006 22:29
[QUOTE=dazZ]Ahoj
Mam takovej blbej problem, kterej me hodne otravuje a stve me..
Spociva to v tom ze kdyz vypnu ICQ tak mi proste prestane fungovat mikrofon, kdyz ho zapnu tak zas funguje, predtim mi od nedavna (pred reinstalaci ovladacu na zvukovou kartu-oficialni ovladace na audigy 2 zs)mi mikrofon snimal hlas jen kdyz sem do nej hrozne rval-pri vypnutem ICQ :) a kyz sem ho me lzaple vse fungovalo bez problemu, ten problem sem mel snad se vsemi sluchatky ktere sem mel/mam a zat u dobu uz sem minimalne 2x/3x reinstaloval windowsy....Opravdu vitam vsechny rady,ktere za neco stoji, diky...[/QUOTE]
Nemáš náhodou ve zvukovém nastavení mikrofon ztlumený? Zkusil bych taky zesílení mikrofonu (WinXP tuhle vlastnost mají - je to zaškrtávátko). To jediné mě napadá, že si ICQ samo zapíná a vypíná tohle nastavení nebo samo zeslabuje a zesiluje, jinak nevím.
first.indian (683)|4.8.2006 01:12
Audigy 2 ZS mam a s necim podobnym jsem se setkal. (v CS1.6) Zkus v nastaveni zvukovky zapnout rezim karaoke a tam zvysit citlivost mikrofonu. S tim ICQ ti to patrne fungovalo protoze v pripade ze se pusti jina aplikace co vyuziva mikrofon (v tvem pripade ICQ) tak ji to bere jako nadrazenou tomu ovladaci a mikrofon zesili ale jak ji vypnes tak to zase bere to co mas nastavene v ovladacich ke zvukovce a tam je to patrne zeslabene.