Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: PC pro hraní her v ceně 17 500 - 20 000 Kč

Nováček
    Registrace
    Sep 2014

Zaměření pro: hraní her – Herní PC

Platforma: Intel
    Operační systém: Windows 7
    LCD monitor: bez LCD
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Windows predpokladam v cene, takze prvni nastrel nejak takto:
    http://www.czc.cz/94bbj36rlcgg19sorad06uq0b4/seznam

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Návrh sestavy: Pokud bys mohl vydat ještě nějaké peníze, tak bych do sestavy zahrnul chladič procesoru Fera2.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jun 2012

Proč feru? Stejně tam má chladič na gpu sapphire, který podle ICEho přehlučí intelovský box chladič a konečně můžu psát i o mě - také mám box chladič :-) a popravdě ho vůbec neslyším, sice jen i3 sandy bridgová, ale teploty max 60° a to už se musí snažit, horší je to s GPU, která jde do závratných vyššín bez výsledku dopadu teploty - asi špatná pasta, co myslíte? (Sry v tématu se ptát na něco jiného je trošku ulítlé )

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Vitenuto Zobrazit příspěvek
    Proč feru? Stejně tam má chladič na gpu sapphire, který podle ICEho přehlučí intelovský box chladič a konečně můžu psát i o mě - také mám box chladič :-) a popravdě ho vůbec neslyším, sice jen i3 sandy bridgová, ale teploty max 60° a to už se musí snažit, horší je to s GPU, která jde do závratných vyššín bez výsledku dopadu teploty - asi špatná pasta, co myslíte? (Sry v tématu se ptát na něco jiného je trošku ulítlé )
    Hele, ja nevim, jak je hlucny DUAL-X... Ja nekde podoktnul, ze konkretne muj VAPOR-X spolehlive prehlusi muj i5 BOX , nicmene pokud by se ale vzala MSI GAMING, kterou jsem na vlastni usi v zatezi neslysel (v recenzich tvrdi, ze je ticha), tak bych se mozna trochu bal, ze ten BOX slyset bude
    Fuj, to je ale dlouhy souveti, co jsem to zase vyplodil

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jun 2012

Ok, však sry, ale nemyslel jsem to nějak hnusně a také jsem myslel, že dual-x je všeobecně horší než vapor-x, alespoň vzhledově mi tak připadá (vím, vzhled nic neřeší)

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Chladič procesoru Fera2 z důvodu, že je cca nejlepší v poměru cena/výkon. Osazení lepšího chladiče procesoru není pouze o hluku, ale taktéž o teplotě procesoru s čímž je úzce spojena stabilita systému. Herní počítač bude více zatěžován, než-li počítač určený např. pro kancelářskou činnost a proto je vzhledem k zmíněným vlastnostem lepší předcházet pozdějším problémům. Beru i v potaz, že z chladiče bude teplý vzduch z chlazeného procesoru směrován rovnou k zadnímu "výfuku" poč. skříně, zatímco z BOX chladiče je pouze hnán do prostoru skříně. Volba je pouze na Tobě.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Vitenuto Zobrazit příspěvek
    Proč feru? Stejně tam má chladič na gpu sapphire, který podle ICEho přehlučí intelovský box chladič a konečně můžu psát i o mě - také mám box chladič :-)
    Možná proto ti taky padá ten BF3, jak píšeš v jiném topicu
    Každopádně s nákupem Fery taky souhlasím, levný a kvalitní chladič s rozumným hlukovým projevem. Osobně bych BOX u herního PC nechal leda pokud jde o PC za 13K a šetříš prakticky na všem... ale myslím si, že u PC za 20K už nějaká ta pětistovka moc roli nehraje a raději bych vyhodil mechaniku (systém jde nainstalovat i z flashky) než šetřit na chlazení CPU.

Podobná témata

1. PC pro hraní her v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od JackFlash v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 14-05-2012, 12:07
  2. PC pro hraní her v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od Pechy91 v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 16-02-2012, 20:57
  3. PC pro hraní her v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od Krzy v sekci PC - nová sestava