Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Jinak mechu s Bčkovou řadou jsem letos ještě problémy neměl (Zka a Yka se kazej, už i nějaký Edge jsem tu měl s reklamací). Většinou vybírám B590 a B5400, protože Bay Trail nikomu nedoporučuju, tady šlo ale fakt jen o to, že nejdřív do 9000, pak najednou levněji, levněji a za danou cenu už jsem B590 ani B5400 s klasickým CPU a s OS prostě nenašel. Holt Češi furt vymejšlej, kde a jak by ušetřili a přitom si neuvědomujou, že pak šetřej přesně tam, kde by neměli.

Každopádně sice říkáš, že Acer šel kvalitou nahoru, ale osobně bych si od Aceru prostě notebook za pár korun nekoupil. Ještě s loňskými low-cost Acer byly dost problémy při reklamacích (když mě zákazníci neposlechli a koupili levnej křáp proto, že měl o 0.2 GHz rychlejší CPU nebo o 2GB víc RAM), takže o tom mě prostě nepřesvědčíš, rozhodně letos ne, každopádně Lenovo upadá, o tom žádná.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Tak neříkám, že je na tom acer líp než Latitude nebo Elitebooky, nicméně rozhodně je na tom o dost líp než v dobách tohoto:
    Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: acer-aspire-1360.jpg 
Zobrazení: 53 
Velikost: 21.6 KB 
ID: 30148

Tam měl člověk jistotu, že bude mít problémy a lidi si zvykli na "Acer nikdy". To už je dávno pryč a Acer umí udělat slušný NB. Ale do 10k ten noťas prostě super kvalitně vyrobit nejde u nikoho, takže za ty prachy nelze čekat zázraky a občas prostě může nějaký problém vyplavat... A od toho jsou pak recenze na notebookcheck a ohlasy na fórech, aby se člověk ideálně vyhnul slabším modelům (nebo spíš vybral nejmenší zlo).

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Tak to já neříkam "Acer nikdy", ale prostě pokud se bavíme o neprofi noteboocích za pár tisíc, tak nezlob se, ale prostě Acera doporučit nemůžu. A pokud jde o profi notebooky, myslím, že najdu lepší volbu mezi Delly a ThinkPady. Každopádně za dobrou cenu jsem ochotnej rozumnýho Acera doporučit. Rozumnej Acer u mě není notebook za 7500,-.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč