Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: McAfee ( placený SW ) nebo Avast Home

9.9.2014 07:44
pepos01Zdravím a na znalé se obracím s prosbou o názor.V rámci akce u Alzy ( o které jsem ani nevěděl ) jsem po zakoupení HW získal licenci na 1 rok zdarma na antivirový SW McAfee LiveSave.V současné době používám na PC Avast Home + Spybot.Má cenu přejít na McAfee nebo ne?Na různých fórech jsem se dočetl různé názory, tak jsem z toho zmatený.Díky :)
9.9.2014 09:06
kevin00Za sebe doporučím Avast Free + Comodo Firewall.
9.9.2014 02:15
Fox_25Já zase doporučím kaspersky antivirus. Licence nejsou drahé a vytáhl mě z průseru se kterými si avast neporadil. Hlavně mě překvapilo jeho léčení souborů, měl jsem vira který infikoval všechny spouštěcí soubory. Kaspersky je dokáza vyléčit s 98% úspěšností, jednalo se o cca 600 souborů.
9.9.2014 10:11
VencaXPoužívej to, na co jsi zvyklý (novinky ne vždy bývají dobré, i když jsou placené).
11.9.2014 08:15
wthulmannPokud che někdo placený McAfee, tak mi pošlete soukromou zprávu, mám asi tři licence od Alzy a nevyužiji je, tak není problém posklytnout licenční číslo
11.9.2014 08:29
johnkdo chce McAfee, necht se nejdrive nauci, jak jej z PC odinstalovat / pokud se teda neco rapidne nezmenilo /
14.9.2014 12:31
VencaXJá s odinstalací McAfee neměl problém nikdy ;)
14.9.2014 11:18
kevin00Ono je to spíše o inteligenci uživatele. Téměř každý antivir má vlastní odinstalační program a chce to trochu vlastního rozumu při práci s daným programem.
15.9.2014 01:12
john[QUOTE=VencaX;562486]Já s odinstalací McAfee neměl problém nikdy ;)[/QUOTE]

nevim uz kdy presne, ale PC ktere jsem znamemu "odvirovaval", tak McAfee byl nejvetsi problem... / mel tusim nainstalovane dva antiviry+Mcafee jako darecek k Adobe playeru.. /
dnes uz je to mozna lepsi, nevim....
15.9.2014 12:22
VencaXTo je tak když se "jednou" počítá za "vždycky" "furt" a "pokaždý"...
15.9.2014 12:41
wthulmannTak mě šel McAfee odinstalovat vždy bez problémů a to jsem to dělal opravdu hodněkrát. (Ono aby ne, když každý druhý odklikává aktualizace adobe naprosto bez čtení a neobtěžuje se ani číst, co tam je. Mimochodem defaultní nastavení dialogu na to, že mcAfee chci, považuji ze strany adobe za pěkné svinstvo.)

Jinak ty kody na full verzi jsme dal sem:
http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/78933-McAffe-z-Alzy-prenecham-zadarmo
15.9.2014 07:03
zsdxProc svinstvo? Intel si zaplatil, Adobe zaskrtlo.