reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Paměti: notebook nenačte usb flash disk

Neregistrovaný (0)|15.9.2014 13:52
Tazatel: JajinaP

Znění dotazu: dobrý den, prosím o radu..koupila jsem flasku, vložila do pc- načetla se hnedka, takže jsem nahrála pohádky a pak jsem je chtěla pustit v tv a napsalo mi to, že je usb prázdná...tak jsem ji dala zpět do pc, ale už mi ji pc nenašel, ať ji vložim kam chci, tak prostě nevidí, když dám jinou flasku, tak ji pc najde hned ale tuto ne..:-(
děkuji za radu, co stím
Jana P
johny__g (6387)|15.9.2014 14:11
Ve správci disků vidět také není? Nenaformátovala jsi ji v té televizi?
JajinaP (5)|15.9.2014 14:41
v tv mi to napsalo, jen že je prázdný, ale jestli chci naformátovat se mi nezeptalo....a ve správci disků myslím, že ho vidím...
62kokos (156)|15.9.2014 17:07
Pokud je usb flash disk vidět ve spravci disků, tak mu přiděl písmeno. Měl by se objevit na ploše,tam ho naformátuj,pokud nepůjde a bude hlásit nulovou kapacitu, tak už jenom reklamace.
Neregistrovaný (0)|15.9.2014 19:24
moc děkuji za radu, teď se asi zasmějete, ale jak přidělím to písmeno...nikdy jsem to nedělala...moc děkuji za radu..:-D
zsdx (2098)|15.9.2014 20:00
Klikni na nej pravym tlacitkem mysky. Zvladnes vlozit screenshot/fotku te Spravy disku?
P.S. Pis radeji pod prihlasenim.
JajinaP (5)|16.9.2014 19:48
tak to bohužel asi nezvládnu..:-D když dám správce zařízení..diskové jednotky..objeví se mi tam..Generic USB flash disk USB Device...pak po rozkliknutí tam je: obecné- v tom je napsáno, že pracuje správně..další je tam: Zásady, Svazky: disk 1, vyměnitelné médium, stav: žádné médium,styl oddnílu: nezle použít,kapacina 0, voné místo 0 rezevované místo 0,Ovladač, Podrobnosti...??? no ale kde bych měla přiřadit písmeno tak to nevím...a nebo jestli je to špatná usb, když jsou všude nuly???
zsdx (2098)|16.9.2014 20:09
Sice nam jde o Spravu disku (tam muzes pridat to pismenko), ne o Spravce zarizeni, ale ty nuly nevesti nic dobreho. Muzes zkusit jeste HP USB Format Tool (prip. potom i HTS Flash Card Tester).
JajinaP (5)|16.9.2014 20:55
aaa,tak to jsem našla něco špatně...a kde bych prosím mohla najít správu disku? taky myslim,že ty nuly nejsou asi to neej...
JajinaP (5)|16.9.2014 21:05
tak jsem to našla a není tam u toho nic napsáno, když dám jinou flashku,tak tam je velikost zabraného místa, ale tady je políčko prázdné..když jsem změnila písmeno,tak na ploše se nic neukázalo...??? takže je flash špatná?
Georginek (2957)|16.9.2014 22:07
Taky je potreba si rict, ze v pripade zasunuti nove flash do televize, televize naformatuje flash na svuj system souboru, ktery pro jine zarizeni neni citelny - takze i pro PC!! Pak lze pouze zrusit oddil, znova naformatovat - tim ale prijdes o data, ktera tam jsou. Taky muzes zkusit naformatovat Flash v TV pomoci menu - zalezi na typu televize, a pak zapojit do PC, co to ukaze........

Musis nejen zmenit pismeno, ale hlavn vytvorit "vytvorit nove oddil "
JajinaP (5)|16.9.2014 22:30
vzdávam to..tohle je pro mě asi nadlidský výkon, vytvořit nově oddil...zkusim ještě znovu v tv co mi to ukáže ale tohle už je fakt na mě moc....všem děkuji za rady a čas nad tím strávený!!!J.P.