reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rozbočovač USB pro 1x flash a x PC

JuraS. (215)|25.9.2014 09:30
Zdravím,
potřebuji přeinstalovat cca 100 pc. Instalace je speciální pro vnitření síť. Je to image soubor více než 8GB. Lze instalovat buď z USB flash disku a nebo CD se zavaděčem + USB disk s image soubory. V tom je problém. Musel bych pořídit několik USB flash 2.0 8GB a vytvořit z nich instalátory. problém je, že některé starší stroje tak velkou flashku neumí načíst při bootu. A taky to, že vytvoření takového bootovatelného USB falsh disku zabere více než hodinu (je to jakýsi automatický postup). Instalace prostě není jen samotné Win7 ale i office a další softy. Tak mě napadlo mít nějaká hub kde by byla jedna flashka s daty a ten hub by byl usb připojený na víc ps. Optimum by bylo tak 4 ale kdyby šlo 50 tak bych jen chrochtal blahem. Nabootoval bych z cd, instalátor osahá usb a zjistí že tam má připojený hub s flashkou a začne instalovat. Existuje něco takového ? Instalátor jsem nepřipravoval já, po síti to instalovat prý nejde, řešili to i microsoftem.
Salamander (6177)|25.9.2014 10:38
Pres sit to proboha nainstalovat nemuzes? :eek:
JuraS. (215)|25.9.2014 10:58
[QUOTE=Salamander;563013]Pres sit to proboha nainstalovat nemuzes? :eek:[/QUOTE]
nelze to, konzultovali to s Microsoftem a nelze to. Nevím proč. Je to instalce cestou WinPE a nepodařilo se to cestou sítě rozchodit. Já tu image nepřipravoval, nevím jak to mají udělané a proč to nejde.