reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Blbne zvukovka u notebooku - zasekává se na jedné frakvenci

pospa669 (3)|27.9.2014 21:33
Dobrý večer, chtěl jem se zeptat, čím by to mohlo být. Nedělalo to. Prostě když mi cokoliv jde ze zvukovky u notebooku, jak do zesilovače (jack) tak i přes integrovane repro, funguje dobře. Ale když notebook zacne neco delat popr. neco ja, treba preklikavam na internetu, tak se to jakovy zasekava a zustava na jedne frekvenci. Je to ani ne vterinu treba, ale je to neprijemny a tlucu se u toho do hlavy jak to slysim, proste hnus. Podle myho nazoru "grafika" ma u procesoru vetsi prioritu nez zvukovka a vyzere to vse. Ale je to nazor lajka, tak se radsi ptam cim by to mohlo byt a popř. jak to vyřešit. Děkuji
Fox_25 (613)|28.9.2014 01:28
Budu hádat, zvukovka creative pod win7?

Nebude špatné napsat o jaký notebook se jedná a také zda je zvukovka integrovaná a nebo externí, pokud externí tak jaká.
pospa669 (3)|28.9.2014 09:14
Jedná se o notebook HP ProBook 4535s - interní zvukovka. Název je IDT High Defintion Audio CODEC. Když mi to dělalo zkusil jsem doinstalovat dodatek ke zvukovce - SRS Premium Sound. Veškere vylepšovače jsem samozřejmě vypnul, u receireveru to nebylo dobré. A používám win 8 PRO 64-bit
bastlir (328)|30.9.2014 02:33
A zase ty Osmičky! Nekorektní ovladače.
pospa669 (3)|30.9.2014 15:07
OK, jaké navrhujete řešení??