reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sekání videa na internetu

smejca (2)|2.10.2014 17:34
Zdar ,,
Mám problémek a potřeboval bych poradit.
Mám tady pravěkej kousek železa :
AMD Athlon 2400+
1 GB ram
Radeon 9600
Windows XP home service pack 3

Problém je v tom ,že se mi sekají videa na internetu kromě youtube. Zkoušel jsem ovladače grafiky, změnu internetovýho prohlížeče (chrome , mozilla, opera) nové i starší verze , aktualizaci FlashPlayeru , vypnutí hardwerový akcelerace . Dokonce sem i přeinstaloval Windows a pořád nic :-(( můžete někdo prosím poradit už jsem zoufalej .. Dík :wink:
Fox_25 (613)|2.10.2014 19:01
Řešil jsem to samé s o něco silnějším CPU a došel jsem k tomu že to PC to už má za sebou. Majiteli jsem doporučil ať si našetří 2-3 tisíce korun a koupí něco novějšího na inzerát.
Nicméně by mělo stačit zkusit sehnat silnější CPU, kamarád má po mě PC s Athlon 3200+ a jelo mu to relativně dobře, i když ne úplně plynule.
smejca (2)|2.10.2014 22:36
Neco na tom asi bude kdyz se kouknu do spravce uloh tak je vytizeni procesoru 100 procent . a vytezuje ho jenom to prehravani. Nicmene mam jeden podobnej srot nootebok kde je procesor podobny a videa behaj uplne v pohode tak fakt nevim
Fox_25 (613)|2.10.2014 23:51
Ten podobný šrot notebook asi bude mít úplně jiný hardware a slabší grafiku než tvé stolní PC.
Ventero (1280)|3.10.2014 14:57
To je bohužel na podobných konfiguracích prostě realita. Dnes je ten proud videa větší a prohlížeče jsou náročnější a takovéto staré stroje ten stream prostě nedávají. Můžeš skutečně jen zkusit silnější CPU a navýšit RAM, ale žádný velký padedé od toho nečekat.