Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Programování nebo grafik her?(obecně zkušenosti z praxe)

5.10.2014 07:01
LukynIIDobrý den,
chtěl bych se Vás zeptat zda je lepší být programátorem nebo grafikem her/aplikací/webů. Popřípadě kde / v čem začít programovat/tvořit hru. Pro který obor se snadněji hledá práce atd. (na jakou střední školu jít a taky na jakou vysokou školu jít poté). Nebo jestli je jěšte nějaká jiná práce spojená s vytvářením her. Prostě a jednoduše práce s počítačem, kam jít co dělat nějaké návrhy. :)
Předem díky za odpověď.
5.10.2014 07:03
SalamanderTak hlavni je snad to, co te bavi ... zkousel jsi neco programovat/kreslit?
5.10.2014 07:14
LukynIINo tak programovat jsem zkoušel ale asi bych potřeboval někoho kdo by mi ty základy vysvětlil, protože jsem nepochopil o co tam jde, co se tam děje atd. Ke kreslení: neříkám že bych byl levej ale zase když mám náladu tak jsem schopnej vytvořit něco pořádného(zkoušel jsem něco málo v CRYENGINU ale vždy se mi tam vymstila ne velká znalost angličtiny :/) ale celkově mě baví se "hrabat" v pc (skládat pc atd.) a jsem už schopnej ,co mě tu někteří na tomto fórum naučily, cokoliv vyřešit sám co se týče pc. Takže proto se ptám co bych v životě využil(našel si práci co trochu vydělává), nemám velké zkušenosti co se tíče hledání práce(které pracovní obory ohledně pc se nejvíce hledají).
6.10.2014 08:50
johny__gV čem jsi programoval? Já bych zapracoval na té angličtině (a ruku na srdce, i ta čeština je na tom bídně), protože bez toho se nehneš. Hrabání se v PC bohužel moc nestačí. Kolik ti je a na jakou školu chodíš?
6.10.2014 04:44
LukynIICo se týče programování tak jsem zkoušel C#(visual studio) tak rok a půl dozadu. Je mi 15 a chodím na Gymnázium Pierra de Coubertina v Táboře (6ti leté studium s předměty ve Francouzštině) jsem zde 2 rokem.