reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pecky co NECO vydrzi

roamn (295)|6.10.2014 17:04
Dobry den
Vetsinou kupuju levny pecky do usi, neznackovy, casto od vietanmcu za 50 kč i mene, problem je ze mi vydrzi vzdy tak max 3 tydny a pak musim kupovat nove, vetsinou prestane jedno sluchatko hrat, nebo se rovno utrhne... Nezachazim s tim zrovna dobre, chodim s tim i behat, casto omylem rychle vstanu od pc atd. Jednoduše to dostává zabrat, ale já se moc nemíním omezovat. Pochybuju že by značkovější sluchátka byla v tomto lepší (možná v kvalitě zvuku, ale opravdu nemyslím že v provedení).

chci se tedy zeptat, zdali nexistují, nějaká sluchátka, s opravdovou výdrží? něco jako evolve u mobilů, abych s tím nadsázkou mohl mlátit o zed a nic se nestalo.
Nezalezi mi ani tak moc na pohodlnosti, ani, na kvalitě zvuku (pokud nebude extra moc špatná), ale chci proboha aby to něco vydrželo, případně šli kabely měnit atd.

Existuje něco pro mě?

Sluchátka každých 21 dnů (někdy to fakt není ani týden (!) ) se mi nechce kupovat, ani když stojí 50 Kč.

Existuje něco takového, klidně i dražšího, jen když budu mít jistotu že to něco vydrží, design, pohodlí, ani zvuk pro mě roli moc nehrají, jen at to něco vydrží...

Existují?
kevin00 (10238)|6.10.2014 18:37
A co se poohlédnout po bezdrátových sluchátkách. Zde nemusíš mít strach, že bys "něco" utrhl :)
roamn (295)|6.10.2014 20:38
No nevím že by existovaly bezdrátové pecky do uší a ani jsem to nenašel na alfacomp.cz např.

Musí přeci ale proboha existovat nejaky pevny sluchátka s vydrží, když se prodávají blbý pecky do uší co stojí tisice a pověst si staví jen na kvalitě reprodukce zvuku, tak přece musí existovat nějaká pevná sluchátka co něco vydrží?