reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Reproduktory

davsto (2)|18.10.2014 10:49
Dobrý den , před několika dny vše klapalo tak jak má , ale dnes , jak jsem zapl počítač , tak jsem si udělal test reproduktorů a všiml jsem si , že první hraje pravý a pak levý a na obrázku to je naopak , ještě včera to bylo v pohodě a dnes najednou toto , zkoušel jsem postrčit kabel od repráků do počítače , kdyby náhodu to bylo povykočené ale pořád to dělá. Ale když hraji hru nebo tak se sluchátkama tak tam je to vpohodě. Potřeboval bych proaidt , čím to je. Děkuji :)
john (877)|18.10.2014 10:55
nemas repro zapojene v prednim panelu a sluchatka v zadnim?
pak by to byly prehozene kanaly predniho panelu na zakladni desce
davsto (2)|18.10.2014 11:49
Tak reproduktory mám zapojené ze zadu v bedně a sluchátka normalné v reproduktorech , a jak píšeš že by to byly přehozené kanály předního panelu na základní desce tak jako přehozené kábly ze zadu bedny ? :) Jinak děkuji za odpověd.
john (877)|18.10.2014 23:09
pokud mas sluchatka v repro jacku a je poradne zasunut, tak zkontroluj propojeni mezi pravou a levou bednou, pac leva/prava musi byt stejna jak na repro tak na sluchatkach....
pokud mas bedny zapojene vzadu, tak leva je vzdy leva a prava vzdy prava, nelze prehodit kanaly...
jinak, neprohodil ti nekdo pravou a levou bednu, ale to by bylo do oci bijici, takze asi ne... :D
nemas v okoli PC nakou aktivni "uklizecku", ktera ti uklizela prach...
BTW: zkus jeste vyhodit sluchatka z repro, co to udela....,