reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ve Firefoxu nejdou ukládat a otevírat soubory ani připojovat přílohy

Cev (101)|28.10.2014 21:59
Zdravím. Nejde mi otevřít soubor ani připojovat přílohy ve Firefoxu (mám vždy aktuální verzi). Stalo se to z mně neznámé příčiny. Přeinstalací se nic nezměnilo. Můžete mi prosím poradit? :confused: Problém se týká jen Firefoxu. Ve Firefoxu nejdou ani ukládat soubory nebo připojovat přílohy k e-mailu (seznam), toto oboje v Chrome i v Opeře funguje bez problémů.

1. Soubor-Otevřít soubor a nic se neděje.
2. Taktéž pokud chci připojit přílohu k e-maiku, fotky z PC např. na FB se taky nic neděje.
Dělá to pouze Firefox.
r34ktor (7477)|29.10.2014 14:35
Klasický postup - v první řadě zkus nový profil.

PS: Jakou verzi FF máš?
Cev (101)|29.10.2014 20:29
Nový profil jsem už zkoušel hned jako 2. možnost - bez úspěchu.
Mám verzi FF 33.0.2, problém se týkal i verze 33.0.1 i té před ní, v které, tuším, začal.
r34ktor (7477)|29.10.2014 20:39
Zkus deaktivovat podporu OMTC - about:config > layers.offmainthreadcomposition.enabled > nastavit false > restart prohlížeče.
Cev (101)|29.10.2014 22:00
Nic se nezměnilo. Jinak ještě pro upřesnění: při kliknutí na Otevřít soubor nebo Přiložit soubory naskočí přesýpací hodiny, které se po vyjetí mimo popis změní opět v šipku, vše bez efektu. To se tak ale projevuje od začátku problému.
Tomak_CZ (392)|30.10.2014 07:50
Odinstalovat a smazat všechny soubory, popř. použít ccleaner (odinstalací se nezbavíš všech souborů a nastavení ani registrů)... Pokud nepomůže zkusil bych antivir...
Cev (101)|31.10.2014 22:24
r34ktor:[QUOTE]Zkus deaktivovat podporu OMTC - about:config > layers.offmainthreadcomposition.enabled > nastavit false > restart prohlížeče. [/QUOTE]
Nedá se nastavit něco v about:config tak aby to fungovalo? Je toho tam moc a nevím co vše znamená. Díky.
Cev (101)|11.1.2015 01:08
Zdravím. Nejde mi otevřít soubor ani připojovat přílohy ve Firefoxu (mám vždy aktuální verzi). Stalo se to z mně neznámé příčiny. Přeinstalací ani novým profilem se nic nezměnilo. Můžete mi prosím poradit? Problém se týká jen Firefoxu. Ve Firefoxu jdou ukládat soubory pouze do předem nadefinované složky v "Nástroje-Obecné". Jakmile bych však měl někde Procházet tak to nejde. Někdy jsem něco změnil, tak to šlo, ale pouze po 1 startu, pak už vše je při starém = blbě. V Chrome i v Opeře funguje vše bez problémů. :confused: