reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Multifunkční tiskárna

Keeperxcz (19)|9.11.2014 17:05
Ahoj, potřeboval bych poradit s koupí multifunkční tiskárny do domácnosti. Moje požadavky jsou následující: cena maximálně kolem 7 tisíc a hlavně možnost levné výměny tiskových hlav/ toneru. Je mě jedno, jestli to bude laserova tiskárna, nebo inkoustová. Chci ji hlavně na tisknutí dokumentů do školy, kopírování a skenování. Taky by měla určitě tisknout i barevně. Jde mě hlavně o tu levnou výměnu barev, protože barvy do mé staré tiskárny HP Photosmart Plus byly vcelku drahé a alternativní se nedaly sehnat. A taky, aby ty barvy alespoň chvíli vydržely. Do těch originálních hlav jsem doplňoval barvu stříkačkou, ale to už opravdu nechci. Akorát jsem od toho byl vždycky celý zajeb***. Takže pokud někdo máte dobré zkušenosti s nějakým multifunkčním zařízením, případně se v tom vyznáte, tak doporučení velice rád uvítám. Předem díky.
breby (100)|9.11.2014 18:57
no co ti muzu doporucit, idealni je laserova tiskarna. Ted zalezi na preferncich jestli chces barevny nebo ti staci cernobily tisk. Cernobily tisk - levnejsi multifunkce, o trosku levnejsi toner ( o 100 -200 Kc).
Ja treba mam multifunkci od Minolty a do ni se daji dat tonery na 6t stranek, posledne jsem kupoval nahrazku za cca 800 Kc. Kamarad ma doma lasera cernobilyho od HP a dalsi toner na 1500 stranek stal i s postovnym 400 Kc.
Co jsem se koukal, tak novy set neoriginalnich toneru pro barevny tisk zacina 2400 Kc ( 4 tonery ) za jednu barvu cca 600 Kc. Mas na vyber do tve ceny Samsung SL-C460W nebo HP Color LaserJet Pro MFP M176n nebo HP Color LaserJet Pro MFP M177fw ( brano dle CZC, jine eshopy maji i jine zbozi ). Podivej se na parametry, nevim co potrebujes, jaky rozliseni tisku, rychlost tisku, pripojeni tiskarny ............ Neboj se nekompaktibilnich toneru, pouzim je doma par let a v pohode.
Keeperxcz (19)|9.11.2014 19:09
Supr, díky za tipy. Mrknu na ně. Prosim tě, kde jsi se díval na ty neoriginální tonery za 2400 Kč? Případně pro kterou to bylo tiskárnu???
breby (100)|10.11.2014 11:00
tohle je pro HP M176n http://www.gigaprint.cz/toner/kompatibilni-sada-hp-cf350a-cf351a-cf352a-cf353a-130a.html?conv=GoMe&gclid=CjwKEAiA4YGjBRDOxa3XvfTnvSASJACC3bLBhhQ3pKuE2wp6QOgq0oodn54n2wak1o7MlOs33KcyXhoC9zTw_wcB tohle bylo rychly hledani, muzes najit levnejsi, ale to chce mit cas a sedet na netu .o)) pokoukej a sam uvidis, obcas i najdes naky recenze tiskaren, ale spis v zahranici