reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vlnění obrazu notebooku

1quick (3)|14.11.2014 14:11
Ahoj, prosím o radu.

Mám od března nový notebook ASUS. Už byl 3x na reklamaci. Prvně uvnitř lítal šroubek navíc (podle servisu), po druhé se sám vypínal a nešel probudit ze spánkového režimu. To mi ho "opravili" (vyměnili ventilátor CPU) a vrátili a dělal to dál, tak jsem to natočila na video, které jsem jim poslala a notebook mazal zpátky na další reklamaci. Tentokrát vyměnili motherboard a do teď vše fungovalo. Aspoň pokud jsem to schopná jako laik posoudit. Teď se mi začal vlnit obraz když jedu na baterku. Co to zase je?
Noťas je ještě stále v záruce, takže ho můžu poslat zase zpátky. Jde mi jen o to, aby to nebyla nějaká blbina (špatné nastavení nebo tak něco) a já ho neodesílala zbytečně.
Ten můj kus je snad z páteční výroby nebo co ...
1quick (3)|15.11.2014 09:15
A můžete mi někdo prosím vysvětlit, co znamená toto hlášení? Mám problémy s připojením na net přes wifi - vždycky přestane fungovat a napíše že síť je omezena, přitom router zdá se funguje jak má, takže to je nějaký problém na wifi v tom noťasu?
wifi.jpg
Bootwin (4)|3.12.2014 06:28
To vypada na problem s deskou. Pokud vytahnete adapter a obraz se zacne vlnit,bud je problem s baterii nebo je spatne napeti na desce.
1quick (3)|9.12.2014 23:53
Bootwin - Díky za odpověď, takže pofrčí na čtvrtou reklamaci :( Už si nechám vrátit peníze, bylo toho dost.