reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Opotřebení nové bateri

Neregistrovaný (0)|15.11.2014 20:42
Tazatel: Maria

Znění dotazu: Po tom,co mi odešla nová baterie notebooku, jsem kupovala novou. Hned ze začátku,mi přišlo divné,že nová baterie se nabila a vydržela jen něco málo přes hodinu (během půl hodiny mi ze stavu 100 % klesla na 50%) během standartního využívání ( tj. meily, hudba,fb... ).Po přečtení několika diskuzí a tipů jsem stáhla batteryinfoview a opotřebení baterie mi ukazuje 50% ! Je to možné? Nejsem expert, ale nepředpokládám takové opotřebení u nové baterie. Je vada v baterii/notebooku?
Notebook- Asus K52JU Baterie li-lion,4400 mAH
(pokud jsem neuvedla životně důležitou info,omlouvám se, nevím ,co vše je potřeba :))
DrZelenka (2491)|15.11.2014 21:17
Kde byla baterie zakoupena a o jakou baterii se jedná?
Neregistrovaný (0)|15.11.2014 21:53
Baterii jsem kupovala v místním obchodě,není součástí žádného většího řetězce,takže jmenovat je asi zbytečné - seriozní,mám odtud mobil,všechno v pohodě (doteď). Baterie Patona pro ASUS A32-K52 4400 mAh 10,8V
DrZelenka (2491)|16.11.2014 00:05
Pokud je obchod seriózní, tak by neměl být problém ji vyreklamovat (mě podobná vada šla reklamovat i po více než 6 měsících po koupi notebooku - ale záleží jak se k tomu postaví obchod).
Neregistrovaný (0)|16.11.2014 11:33
Dobře :) Chtěla jsem mít jen jistotu ,že tam když tam přijdu s reklamací, tak mi odpoví,že jsem já třeba udělala něco špatně nebo tak. Děkuj za odpoveĎ