Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Problémy s PC (HW/SW): Vypínání PC po 15 vteřinách při startu.

Neregistrovaný

Tazatel: Verba

Znění dotazu: Mám prosbu, při startu počítače mi to napíše: USB Device Over Current Status Detected!! System Will Shut Down After 15 Secound. A vypne se. Opět zapnu počítač a naběhne bez problému. Vždycky až na podruhé!

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: Deska Asus P5B-MX, procesor Intel Pentium Dual E2220 2,4 GHz, grafika Geforce GT 720, disk Seagade Barracuda 320 GB
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

A co máš při startu zapojené od USB?

Neregistrovaný

V usb mám zapojenou klávesnici a myš, ovladače jsou aktuální.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Odpoj vše z USB. Pokud PC naběhne, tak zapoj jedno zařízení, potom ho odpoj a zapoj to druhé.

Uvidíš v kterém je problém.

Neregistrovaný

Odpojil jsem všechno a stále bez úspěchu a dokonce jsem zkoušel přepojit na desce jumpery USB +5V(default) na +5VSB podle manuálu desky a také bez úspěchu :-(. Nápájení desky všechno zapnuté, zkouška i jiného zdroje, vyndání baterie z desky, odpojení mechaniky, odpojení HDD, zk. jiné grafiky no prostě žádná odezva k výhře!!! Pořád stejná hláška. Někdy se to chytne a po restartu opět stejná hláška!!!

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Zkontroluj důkladně veškeré USB konektory, zda nějaký není uvnitř poškozený.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Ventero
    Registrace
    Oct 2012

Zkus vypnout v BIOSu vše kolem USB.

Neregistrovaný

Všechno vyzkoušené jak v biosu tak kontrola usb a nic, stále stejná hláška a pořád dokola:-(, už nevím co bych měl udělat!