Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: JanZaruba_OS02

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

JanZaruba_OS02
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: JanZaruba_OS02.jpg 
Zobrazení: 1253 
Velikost: 611.8 KB 
ID: 1289  
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Tak toto se mi hodne libi, napad hodnotim 10/10 , u zpracovani bych vytkl az prilis maly kontrast mezi pevninou a nebem a moc se mi nelibi prilis umele kopecky v pozadi... Jinak ale ty fotky na obliceji jsou dokonaly ...

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Mel sem tri favority, ale tohle je "D BEST!"

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Díky, takové reakce vždy potěší bohužel jsem neměl tolik času, kolik bych si přál, přesto jsem se snažil, aby se to povedlo tak, jak jsem chtěl..

Jinak ještě dodám, že celé jsem to udělal v 3dsmax a postprodukci ve Photoshopu. A zelená vlaječka, kterou trhá sněhulákbill je inspirovaná Greenpeace..

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Mno jako originalni napad.. libi se mi napad s prostrednima koulema u snehulaku ale jinak to na me neposobi moc dobrym dojmem... treba ten gates mi tam nejak nesedi... Ale jinak originalita za *****