reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Po instalaci HP LaserJet 1100 nejde tisk

PredyP (43)|18.12.2014 19:27
Dobrý den,
vím už se zde řešilo, podle toho návodu jsem do Windows 7 tiskárnu přidal ale netiskne. Když dám vytisknout zkušební stránku hodí to viz příloha. Prosím o pomoc
HP.jpg
trodas (1753)|18.12.2014 23:43
Asi bude dobré ukázat screenshot toho chybového hlášení, aneb proč je u tiskárny vykřičník. To vypadá na problém s drivery...

Na tom odkazu žádný návod nevidím a Win 7 by si měly tiskárnu samy nadetekovat a najít si pro ni i drivery. Pokud jsi jim nějaké nevhodné vnutil, pak... by tu mohl být problém. Ale to je čirá spekulace, když neznám chybovou hlášku....
PredyP (43)|19.12.2014 07:34
Instalaci jsem prováděl podle tohoto http://h20565.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display?docId=emr_na-c02536257&cc=us
Chybové hlášení to neukáže žádné jen když kliknu pravou myší tak tam je vyřešit problém. Win se pokusí opravit a po opravě napíše že tiskárně brání tisková fronta, po odstranění a třeba i restartu systému je to pořád stejné. Dám tisk něčeho a je tam vykřičník.
trodas (1753)|19.12.2014 11:05
Hmmm, takže vykřičník souvisí až s tiskovou frontou, nikoliv s instalací tiskárny? Pak bude asi nejrozumější vyšistit tiskovou frontu a mělo by se tisk po restartu rozběhnout normálně.
PredyP (43)|19.12.2014 16:42
Přidání tiskárny proběhne bez problémů, nejde tisk, jestli je ovladač správný to nevím. Tiskovou frontu odstraním vykřičník je pryč dám tisk a vykřičník je tam.
PredyP (43)|19.12.2014 17:54
Tak už jsem to vyřešil. Našel jsem informaci že je potřeba v biosu nastavit LPT na bi-directional po restartu si to ovladač nainstalovalo samo.

Děkuji za pomoc.
trodas (1753)|19.12.2014 17:57
Aha, takže je to tou tiskovou frontou. A z jaké aplikace tiskneš...? Co zkusit jinou, nebo testovací tisk v ovladačích...? Co test tiskárny, vyjede potištěný papír jak má...?