reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vymena X-Fi omylu.

Noedar (258)|21.12.2014 13:09
Aktualne mam v PC Creative X-Fi Fatality champion zvukovu kartu aj s prednym panelom s vystupmi, co je sice pekne, ale pravdou je, ze to bola najhorsia kupa mojho zivota, mam ju uz sice peknych par rokov, ale tolko problemov co som si s nou uzil som snad nemal s celym PC dokopy!
Nastastie sa problemy s ovladacmi a narazovou nefunkcnosou karty asi po dvoch rokoch vyriesili, ale stale si myslim, ze ta karta stala viac nez je zdrave. Cakal som teda asi lepsiu kvalitu...ano rozdiel oproti integrovanej tam je, ale ziadny zazrak to nie je.
Rozne "vylepsenia" zvuku, ako je X-Fi CMSS 3D ci X-Fi Crystalizer zvuk skor len akoby zosilnia a pocitovo to sice hra lepsie, ale robi to v hudbe potom rozne zvlastne chrapcanie pri urcitych vyskach a znie to skor, ako ked dostavaju repraky silnejsi signal, ako dokazu same vykreslit.
Proste "secteno a podtrzeno" ta karta stoji za H.... :D
Mam k nej pripojene sluchadla Sennheiser HD598 a ak ich pripojim k iPodu, tak hraju proste lepsie ako v PC, hlavne hlbky su v iPode vyraznejsie.
A tak ma dnes napadlo, ze by som sa poobzeral po nejakej poriadnej zvukovke. Osobne sa mi pozdava Asus Xonar, lenze trebars na alze su na vyber len nejake dve lacnejsie a potom jedna extra draha a vyse 140 eur sa mi za zvuk do PC davat zrovna nechce, hlavne ak by ten zvuk nebol vyrazne lepsi.
Creative tam sice maju nejaku dobre vyzerajucu za zhruba 60 eur, ale popravde na tuto znacku uz akosi nemam chut :D
Co by ste mi mohli poradili k mojim sluchadlam? oplati sa vobec ta Asus Xonar Essence ST, alebo mozem s kludom zobrat nieco lacnejsie s pocitom, ze dostavam so sluchadiel "maximum".
Salamander (6177)|21.12.2014 14:29
Noedar (258)|21.12.2014 15:25
Vyzera to slusne, citam samu chvalu nato, aj cena je asi taka, aku by som si predstavoval i ked hravam aj dost casto hry, ale to by problem byt snad nemal. Pisu este o problemoch s ovladacmi pod win7 ale snad je to uz vyriesene, pretoze tych som si uzil naozaj dost :D