reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Headset k PS4 a PC

mike033 (304)|6.1.2015 16:15
Jaky headset byste mi doporucili?
Preferuji tyto prednosti: Design, kompatibilita s PS4(zapojeni do dualshocku) a PC, nejlepe zatahovaci mikrak (z duvodu, aby neprekazel kdyz neco jim nebo piju) a komfort.

Mel jsem Siberia V3, ale nemaji ovladani hlasitosti a navic maji spatny kontakt jack-dualshock 4. Jinak by byly super.
Momentalne mam doma Siberia Elite, ale za ty prachy by mohly fungovat lepe takze je budu vracet. Nebudu vypisovat nedostatky, bylo by to na dlouho. Jinak jsou celkem pekny a funguji i s PS4, ale za polofunkcni headset nedam 5K.

Koukal jsem na Astro A40/A50. A50 jsou uz docela drahy, ale A40 jsou celkem cool. U nas se bohuzel neprodavaji takze si o nich muzu nechat zdat. Jen tak pro ujasneni. Funguji kompletne po zapojeni pres jack do Dualshocku 4 (repraky + mikrak)?

Potom jsem koukal na SENNHEISER G4ME, cena uz je trosku mimo a nejsem si jisty jestli by mi vadil ten mikrak (klacek jak krava). Zvuk, mikrak, vsechno OK. Mely by asi fungovat i s PS4, maji jeden jack.

Jako nouzovku to vidim na Sony Gold 2.0. Nejvice mi dela starosti ten mikrak, pry je nic moc.

Vsem diky za rady. ;)
makous (8)|10.1.2015 10:50
Já to řešil několik měsíců. Nejvíce se mi líbily Turtle Beach PX, ale ty jsem u nás prostě nesehnal. PX5 už jsou moc drahé. Takže nakonec jsem šel do Sony Pulse Elite a jsem moc spokojený.

Je pravda, že nehraju, takže mikrofon nemůžu hodnotit. Surround na PS4 je dost dobrý. Také fungují bezdrátově s TV (s menšími výhradami) a to byl také důvod, proč jsem nechtěl Sony Gold.

Na PC jsem zatím nezkusil, ale prý by to neměl být problém (tam jsou ovšem Stereo).
mike033 (304)|11.1.2015 12:39
Tak mam doma Goldy a Sennheiser G4me Zero :D. U tech Sennheiseru se mi libi jednoduchost, jsou skladny takze si je muzete vzit i na cesty (davaji k tomu fesnou tasticku). Kabel je klasicky na dva jacky takze s PC funguji dokonale. Po dokoupeni redukce na jeden jack funguji s PS4 suprove. Mikrofon je dobry, ze ti nezachyti okolni zvuk a je dokonale cisty. Basy jsou taky dobre vyvazene. Zapojeni je proste jednoduchy. Trosku mi vadi, ze nemaji kratsi mikrak, stacil by polovicni.

U tech Goldu jsem mel ze zacatku problem se zapojenim. Musel jsem na zahranicnich forech hledat, proc nechytaji signal. Nakonec jsem se docetl, ze flashka ma Reset takze stacila vyresetivat flashka. Mam totiz blizko wifinu a ty signaly se rusily. Kdyby aspon tenhle postup dal Sony do navodu. Sluchatka jinak sedeji docela dobre na hlave, ale lip me sedej Sennheisery. Mikrofon je teda katastrofa. Nechapu, proc nedali nejaky vysouvaci/sklapeci. Zachytava zvuky z okoli a pak to divne piska. Na to, ze jsou bezdrat tak za ty prachy asi OK, ale i presto nic moc headset. Asi je vratim a necham si Sennheisry :D. Jsou fakt brutalni, ani o nich nevim. Budu si je moc i vzit, kdyz pojedu do zahranici.