Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Jakou tiskárnu vybrat pro velmi zřídkavý tisk

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Mám doma stařičkou laserovou HP 6L. Tisknu tak 0-10 listů za měsíc - velmi často 0 takže mi vyhovovalo že toner nevysychá jako u inkoustovek a i slimáčí rychlost při tom objemu tisku nevadila. Už ale blbne podavač tak se poohlížím po nějaké už asi multifunkci protože syn občas potřebuje něco skenovat nebo kopírovat do školy a možná vzroste i trochu potřeba tisku, ale nic závratného to nebude. Jakou tiskárnu byste mi doporučili a mám se stále bát vysychání u inkoustovek?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Ahoj,
    já Ti konkrétní tiskárnu neporadím, protože sám jsem se začal dívat po nějaké nové a nevím, kterou vybrat, ale vysychání inkoustu bych se každopádně bál. Mám doma inkoustovku, od které chci odejít právě proto, že už mě nebaví pořád dávat pozor, jestli je stránka vytištěná v pořádku a jestli na ní někde něco nechybí kvůli zasychajícímu inkoustu. Já jsem na tom s tím množstvím tisku podobně jako ty - někdy nic, někdy pár stránek za měsíc. Jediný rozdíl mezi námi je ten, že já hledám čistě tiskárnu bez multifunkcí, protože skener mám samostatně.

Vybírám z následujících tiskáren: Xerox Phaser 6010VN, Lexmark CS310dn, OKI 321dn a Brother HL-3170CDW. Tento výběr vlastně vznikl na základě mých požadavků: barevný laserový nebo LED tisk, možnost tisku po síti, automatický duplex a co nejnižší cena. Ten Xerox sice nemá duplex, ale nechal jsem ho tam zařazený spíše kvůli tomu, že je to značka, která má v této oblasti značné renomé.
    Zde je jejich porovnání.

Uvidíme, jestli nám nějaký zdejší guru poradí...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Já bych se ingoustové tiskárny nebál mám ji asi 4 roky, někdy netisknu třeba půl roku a ještě se mi nestalo že by mi zaschla barva, tiskárnu mám tuto HP Photosmart Premium.

Podobná témata

1. Jakou tiskárnu používáte pro domácí tisk fotografií?
    Od Karel Polívka v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 28-05-2013, 11:01
  2. Tiskárny: Jakou multifunkční tiskárnu do 3.000,-
    Od KIvos v sekci Periferie
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 11-11-2012, 19:00
  3. Tiskárny: Jakou novou tiskarnu?
    Od Georginek v sekci Periferie
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-02-2010, 20:50
  4. Jakou vlastníte tiskárnu?