reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

test zpomalujícího se PC

JuraS. (215)|19.1.2015 07:43
Zdravím. Mám celkem rychlý PC. Paměti přehršel. Nejrychlejší internet od UPC co se dá domů normálně pořídit. Přesto než se mi otevře chrome bych porodil ježka. Poslední dobou. Je pravda, že jsem přidal pár programů na samsunga mobil (šrot nejvyššího kalibru), něco na arduino, na raspberry, přidal jsem mysql, visual studio a změnil antivirus. Něco z toho mi kurewsky brzdí start počítače. Přitom správce ukazuje, že paměť je prázdná a procesory se flákají. Na ploše mám měřák vytížení systému a to je úplně v pohodě. Spustit lišku a nebo chrome je tragedie..než se ten internet načte (start se seznamem.cz) tak bych uvařil i vypil kafe (obrazně). Potřebuji test co poběží jako systemová služba hned od začátku a bude monitorovat co je ta brzda. Hned to půjde pryč.
Napadá vás nějaký odpovídající test ?
johny__g (6387)|19.1.2015 11:57
A co dělá v té době disk?
JuraS. (215)|19.1.2015 12:05
disky mám 4. jeden je jen na OS a některé programy. Hry a větší věci co pak stejně za čas smažu dávám na fyzicky jiný disk. data jako videa, hudbu, dokumenty mám na dalším disku a ten poslední je záloha na migrace dat. je možné, že disk na OS je už unavený ale na to bych právě potřeboval nějaký tester co by mi napsal co se děje při startu počítače. zda je to tím, že se po startu testuje av všechno důkladně, nebo tím, že se mi 20 programů snaží zaktualizovat po netu, nebo tím, že se do paměti natahuje 100 různých ovladačů na hw ale i ty virtuální...