reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Samolepky výrobců komponentů na PC

asrock1 (26)|20.1.2015 15:21
Ahoj, chci se zeptat jestli nevíte kde lze objednat jednotlivé samolepky od výrobců komponentů.
Tím myslím třeba když si budu kupovat grafickou kartu nebudu u ní mít nálepku AMD Radeon, to stejné i u procesoru.
Mě by zajímalo jestli lze tyto nálepky někde objednat abych si je pak mohl nalepit na skříň.

Je to docela dobrá věc i pro lidi co staví počítače, akorát jsem nikde nenašel že by se to někde řešilo.
Myslel jsem že bude třeba exisovat nějaký eshop kde bude u každé značky různé druhy samolepek.

Dík
VencaX (3686)|20.1.2015 15:47
Na aukru či ebayi se dají sehnat. Občas někdo prodává i celou sadu.

Myslím si, že eshop by na tomhle moc nevydělal, takže pochybuju, že zrovna tohle zboží někde budou jen tak prodávat.
johny__g (6387)|21.1.2015 09:50
Zrovna u CPU myslím ty nálepky jsou vždy. Já je nikdy nelepím, někde jsem jich hrst měl. Zkus se zeptat lidí co více staví počítače.
asrock1 (26)|23.1.2015 10:01
ok dík
$_12.JPG $_57.JPG 11.JPG
Georginek (2957)|23.1.2015 10:56
Hlavne dneska davaji samolepky skoro vsichni lepsi vyrobci. Ted jsem bral tri desky, MSI, Asus, Gigablejt, AMD grafarnu, u CPU jsou vzdy, i u Samsungu SSD byla, i u chladicu jsou. Ted jsem bral Noctuu a Gelid, tam taky byla i u Kingston pameti...
kevin00 (10238)|23.1.2015 13:01
IMHO určitě najdeš návrhy a vzory třeba na DevintArtu a poté stačí dojít do nejbližší tiskárny, kde Ti vytisknout samolepky :)