reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

je to zdrojem ?

zakbak (18)|2.8.2007 22:49
Dobrý den.chci se zeptat,mám
amd a64 x2 6000
asus m2n sli deluxe-nforce570
a-data 2gb ddr2
ati radeon 2900xt
seagate 320gb sata
seagate 500gb sata
floppy
vypalovačky sata asus a lite-on
3x 80 mm ventilátory
chieftec 620w.
když pc beží,do 10 minut zatuhne a provede se restart pc,a pak zase.když odpojim 500gb disk,vše běhá v poho.chci se zeptat,je to zdrojem?popř.jaký kolika wattový mám koupit.díky moc všem :-)
zakbak (18)|2.8.2007 22:54
a ještě doplnim,stačí jen serfování na netu.
IR (2)|3.8.2007 09:31
vyzkousel na chvili odpojit mechaniky, FDD, CD, DVD, a bezet chvili nejlepe jen na jednom disku kde mas system, pokud nemas oba zapojene do nejakeho RAIDU (ale to asi nemas). Pokud to bude padat porad, tak uz jedine zapojit FAN na chladici do desky, to se obcas doporucuje ;-D zbytek je ducharina... coz znamena zapojit PC doslova na desce stolu... a pak postupne zapojovat jednotlive mechaniky a disky... zkusit memtest, a systematicky dalsi a dalsi veci... Na slaby zdroj tohle nevypada ani podle toho co popisujes kdy to zatuhava.... kdyby to spadlo kdyz spustis graficky narocnou hru tak nereknu, ale takhle je to jen nejaka hovadina
Jackal1 (218)|4.8.2007 09:46
Může to být zdrojem, ale máš natolik výkonný zdroj, že se mi tomu nechce věřit. Vyzkoušej nějaké stabilizační testy. Everest umí plně zatížit processor i pamět, ale na paměť použij Memtest. Jestli jsou vadné, tak se to brzo ukaže, jinak dokud ho nezastavíš tak pojede. Odpoj mechaniky a postupně začni připojovat. :o
zakbak (18)|4.8.2007 12:34
ok,jdu testovat :-(
wrcomp (1)|10.8.2007 19:58
Zdroj má 3x 12V větve - 16A , 17A , 25A.
Podle toho co popisujete bude jedna z nich přetížená ( zdroj se nemusí vypnout či restartovat hned ).

Zkusil bych minimálně jeden HDD přepojit na jinou větev +12V.
tgfh (2985)|11.8.2007 00:01
Musíš to mít rovnoměrně rozdělené ;) tak aby na každé větvi byl podobný odběr proudu jak na jiné...
zakbak (18)|13.8.2007 22:54
pořád zloušim,a nevim si rady.po 20,někdy 30,nebo hodině serfování na netu,zámrz a reset pc.hledám závadu,mám zapojen jen 1 disk,jinak vše odpojený,a pořád.když skočí modrá obrazovka......byli zjištěny potíže,atd.... potíže pravděpodobně způsobil soubor:ati2dvag...atd.a nyní my skáče tabulka tato: VPU Recover has reset your graphics accelerator as it was no longer responding to graphics driver commands. Plesae tell ATI Technologies about this problem. The generated error report contains only system informatiom such as driver version,AGP settings,graphics frame buffer size,etc.that will be used to analyze the problem.This report will be treated as anonymous.co je prosím špatně ? díky moc všem za odpověď. help me pleeeeeease
eraser (0)|13.8.2007 23:20
Možno sa prehrieva grafika, prípadne je to HW, v lepšom prípade SW problém. Skus prípadne inú, ak ti niekto požičia.