reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Paypal - buy with a mobile

Martin93 (88)|28.2.2015 11:43
Zdravím všechny, kteří jsou ochotni mi pomoci!

Mám menší problém, hraji již pár měsíců takovou hru, no, spíše je to chat. Máte svého avatara a tomu můžete dokupovat různé sračičky jako oblečení atp. Jenže, dnes vše stojí peníze. Abych mohl svému avatarovi něco dokoupit, potřebuji kredity. Ty stojí skutečné peníze. Jenže nemám bankovní účet a kvůli tomuto se mi jen opravdu zakládat nechce. Ale rád bych si přeci jen něco malého koupil. Na stránkách, na které přikládám odkaz níže, je možnost zakoupit kredity přes sms. Jmenuje se to Paypal - Buy with mobile. Jednoduše nastavíte výši kreditů, zadáte telefonní číslo a kredity by se Vám, teoreticky, měly převést na účet. Jenže, já se v těchto věcech vůbec nevyznám a nevím, jak to funguje. Jednoduše jsem zadal výši platby, číslo a nic. Říká mi to tyto dvě věci:

1) Čerpání této služby bylo pro váš mobilní telefon pozastaveno, protože:
Jsme od vás nebo od vašeho mobilního operátora obdrželi několik požadavků na vrácení platby;

2) Vy nebo jiný oprávněný uživatel mobilního telefonu požádal vašeho mobilního operátora o deaktivaci přístupu k této službě;

Tak se ptám, co musím udělat, aby mi to šlo? A prosím, odpusťte si výsměšné zprávy, ne každý se v tomhle vyzná. :)

Zde odkaz na stránky: http://www.imvu.com/store/phone/


Předem díky moc všem za rady a užívejte víkend!
Martin
Gouranga (699)|28.2.2015 12:41
Tak bych asi kontaktoval operatora, protoze je dost mozne, ze takoveto sluzby jsou jim opravdu blokovany. Kdyz potvrdi, ze blokovane nejsou, tak pak asi kontaktovat paypal :-)