Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Serióznost a inteligence moderátorů je:

Hlasujících
17. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Extrémní, maximální spokojenost

2 11.76%
  • Velmi vysoká, menší problémy se najdou

10 58.82%
  • Průměrná, občas se najde větší problém

4 23.53%
  • Nízká, většina moderátorů by se měla vyměnit

1 5.88%
  • Automatická pračka :-D

0 0%
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: Hlasování o úrovni moderátorů SHW

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdravím všechny...
    Dneska se mi stala vcelku zajímavá věc. Na bazaru jsem reagoval na úplně zcestné komentáře jednoho uživatele. Překvapila mne však reakce některých moderátorů SHW. Prý jsem porušil pravidla bazaru a to:

2.4 - Reagovat na inzeráty je možné pouze v případě vážného zájmu. Pokud s cenou inzerovaného zboží nesouhlasíte (jedná se o inzeráty v podobě nabídek), nechte si to pro sebe, nebo využijte možnosti zaslání Soukromé Zprávy - případné veřejné výpady vůči inzerujícímu v tomto směru budou smazány a zároveň budou považovány za porušení pravidel diskuzního fóra Světa hardware (viz dále bod 2.7).

Ale já nereagoval na inzerát, jeho cenu apod. Ale reagoval jsem pouze na absolutně nerozumný příspěvek jednoho uživatele. Samozřejmě, že souhlasím, že jsem nějaké pravidlo bazaru porušil, ale nehodlám číst absolutně nelogické poznámky.

Dle mého názoru úroveň moderátorů SHW klesá a moderátorem se stávají i ti, které by moderátorstvi mělo obejít obloukem. Jeden moderátor mi napsal toto:

Zdravim
    http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?p=43280 - toto tema se ponekud vymika (pravopis!) kontrole, ten posledni post je na zlutou, jen jsem zrovna nenasel uplne vhodny odstavec v pravidlech (pěkné zdůvodnění!) ... nicmene priste to budou opakovane OT prispevky. v bazaru se kupuje a prodava, nediskutuje...

endivie zlutou ma, akorat ji ted dostal v jinem tematu. zluta ma upozornit na opruseni(oprušení hmmm) pravidel, on je porusil najednou dvakrat a jedna zluta mu staci... priste ma cervenou

a vubec bych se nedivil, kdyby nekdo z modu polovinu toho tematu promazal a hodil na skladku. pokud bys to chtel promazat umyslne, aby tam zustaly jen podstatne prispevky neporusujici pravidla, staci rict nejakemu modovi, zbytek se hodi na skladku

Sami si můžete shodnotit jeho příspěvek. A nebyl to jen jeden příspěvek od moderátora. Proto vyhlašuju hlasování, co si lidé myslí o moderátorech diskuzního fóra.

Tímto nechci napadat nikoho! Jen chci vidět názory lidí na moderátory tohoto diskuzního fóra. Věřím, že jsou tady moderátoři, kteří problematice HW a SW rozumí velice dobře. Ale najdou se i výjimky. Proto toto hlasování. Uvidíme, co řekne názor lidu ;-)

Do tohoto hlasování nepatří hlasy moderátorů, ale jejich komentáře jsou vítány!

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Weslo
    Registrace
    May 2006

taky jsou to jenom lidi na to nezapomeň - nemyslím si že by to dělali špatně.většina z nich (mimo Icebosse který dělá moda úplně všude(zajímalo by mě jestli taky někdy spí) to dělá poprvé - bude trvat než si to zažijou

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Jen 4 hlasy? Ale noták, vždyť se není čeho bát

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Hlasoval jsem pro "nízká, většina moderátorů by se měla vyměnit"

...Frajírci jedni, nemám rád Mody

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od boboco Zobrazit příspěvek
    Hlasoval jsem pro "nízká, většina moderátorů by se měla vyměnit"

...Frajírci jedni, nemám rád Mody
    Boboco, v tvém případě ano, tys neměl ani hlasovat

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hlasoval jsem pro Velmi vysokou inteligenci... problémy jsou vyjímečné...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Leroj
    Registrace
    Dec 2006

Hlasuju pro extrémní, protože velmi vysokou mám já, a tady ty borci jsou lepší !!!

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

extreme, co dodat,... žádnej problém

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od Weslo Zobrazit příspěvek
    taky jsou to jenom lidi na to nezapomeň - nemyslím si že by to dělali špatně.většina z nich (mimo Icebosse který dělá moda úplně všude(zajímalo by mě jestli taky někdy spí) to dělá poprvé - bude trvat než si to zažijou
    S tímhle souhlasím, vždyť jsme jenom lidi. Odbornost je tady myslím na celkem vysoké úrovni, ale pravdou je že chování některých modů a jejich nešetření žlutou kartou se mi opravdu nelíbí (konkrétně v bazaru). Chápu, že pokud někdo poruší pravidla, tak by měl být potrestán. Ale přeci jsme taky lidi - nestačilo by třeba jenom napomenutí??

Někteří uživatelé tu jsou skoro pořád a radí ostatním ač z toho nic nemají a potom je jednou zradí bazar, když chtějí třeba jen varovat lidi, když se věc prodává hooodně nad cenou. Chápu, že je to proti pravidlům, ale co takhle přihlédnout k ostatním okolnostem uživatelova chování a udělit pro tentokrát třeba jen varování? Ale už radši budu ticho nebo mě ukamenujete Jen dodám, že opravdu nemluvím o sobě a ti z vás, kteří jste tu často, jistě víte na co narážím

Ale na druhou stranu je ještě třeba říci, že fórum SHW je jinak skvělé. Jsem rád, že jsem tady

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Petr S. Zobrazit příspěvek
    S tímhle souhlasím, vždyť jsme jenom lidi. Odbornost je tady myslím na celkem vysoké úrovni, ale pravdou je že chování některých modů a jejich nešetření žlutou kartou se mi opravdu nelíbí (konkrétně v bazaru). Chápu, že pokud někdo poruší pravidla, tak by měl být potrestán. Ale přeci jsme taky lidi - nestačilo by třeba jenom napomenutí??
    Napomínalo se opravdu dlouhou dobu, nyní jsou tu žluté karty, které mají stejný význam jako ono dřívější napomenutí. Červená karta, to už je něco jiného, tu dostane až někdo, kdo si opakovaně nedává pozor na to, co píše. Musíte to brát tak, že jsou určena nějaká pravidla a ta se musí dodržovat. Ze žluté karty si ale opravdu nic nedělejte, je to jen jakési upozornění, nic víc. Dřív nebo později může žluťáska dostat skoro každý.

Registrace
    Nov 2006

To jo, ale lidi jsou různí... Někdo to může chápat jako útok na svoji osobu.

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Petr S. Zobrazit příspěvek
    To jo, ale lidi jsou různí... Někdo to může chápat jako útok na svoji osobu.
    Žlutá karta = varování. Žádný postih - je to jen připomínka toho, že tu jsou jakási pravidla a dotyčný je porušil.

Pravidla jsou od toho, aby definovala určité dění v rámci určitého celku (ať už si pod pojmem celek představíme cokoli,... diskuzní fórum, škola, pracovní kolektiv, republika :-)). Proč by tedy měly pravidla platit pro někoho více než pro někoho jiného? To přece nejde. Napadá mě dost příkladů z reálného života, kde se to rovněž netoleruje a pokud si někdo myslí, že pro něj pravidla platí méně než pro jiné (ať už z jakéhokoli důvodu), další části celku se bouří, oprávněně.

Registrace
    Nov 2006

Dobře, ukecali jste mě. Pravidla by měli platit pro každého stejně to je pravda. Však taky neříkám že ne...

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Zdravim.

Hlasoval jsem pro:
    Průměrná, občas se najde větší problém

sry, ale stále se cítím dost uražen, proto jsem hlasoval tak defenzivně, modemi jsou tady skvělí (s mechem13 si asi nikdy neporozumím, jako modem je fajn ale měl by mě nechat napokoji...)

Snad mě ta zlost co se týče té žluté karty přejde, ikdyž je to jednoduché:
    pokud jo jsem zpět, pokud ne tak půjdu ve wizaardových stopách...momentálně to ve mě ještě dost vře...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Žlutá karta = varování. Žádný postih - je to jen připomínka toho, že tu jsou jakási pravidla a dotyčný je porušil.

Pravidla jsou od toho, aby definovala určité dění v rámci určitého celku (ať už si pod pojmem celek představíme cokoli,... diskuzní fórum, škola, pracovní kolektiv, republika :-)). Proč by tedy měly pravidla platit pro někoho více než pro někoho jiného? To přece nejde. Napadá mě dost příkladů z reálného života, kde se to rovněž netoleruje a pokud si někdo myslí, že pro něj pravidla platí méně než pro jiné (ať už z jakéhokoli důvodu), další části celku se bouří, oprávněně.
    Jo, to souhlasím, ale porušil jsem pravidlo 2.4? ;-)

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Hlasovani - pomuzete mi?
    Od Liqid v sekci Volná témata
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-01-2012, 14:40
  2. Hlasování: Který se vám líbí nejvíc
    Od Salamander v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 16-09-2009, 16:57
  3. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-02-2008, 23:04