Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Základní desky: Reklamace od Gigabyte

Neregistrovaný

Tazatel: Spajky

Znění dotazu: Zdravím
    koupil jsem novou desku od Gigabyte , dal do ní starší(kompatibilní)procesor. Po trech týdnech mi PC přestalo fungovat - jen se točil ventilátorek a jinak nic... Dal jsem ji na reklamaci,po měsíci mi přišla s odpovědí opraveno. Při nové instalaci jsem zjistil že problém trvá - žádná reakce PC jen ventilátorek běžel. nechal jsem si u prodejce zjistit co se děje a ejhle on je umřelej procesor. Dle mého procesor se zničil vinou závady na desce, ale technik prodejce mi najednou tvrdí že v opravě bylo jen update biosu. Poradte jak mám pokracovat dál abych uplatnil reklamaci i na zničený procesor?

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: zákl. deska AMD AM3+ 780G chipset,procesor Athlon II 4jádra
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Náklady na dokazování, že deska zničila CPU (technický posudek od znalce), by mnohonásobně překročily cenu procesoru i desky dohromady. Z čeho pramení tvoje jistota, že cpu zničila deska? Opravdu v ní byl bios s podporou daného procesoru? To že procesor nějak fungoval, nic neznamená.
    Co když za to může třeba zdroj?
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. TZ: GIGABYTE uvádí nové základní desky X99 Champion
    Od GIGABYTE v sekci Gigabyte - co Vás zajímá
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 10-03-2015, 16:08
  2. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 29-01-2011, 23:30
  3. Reklamace desky u Asus?
    Od zzuzu22 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 12