reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

přepínání uživatelů

tolpot (5)|5.8.2007 19:30
zdravím, mám problém s přepínáním uživatelů a vypnutí PC z plochy.
Nelze klasicky přepnout uživatele tam a zpět, pak nejde ani vypnout PC z plochy.
musím pužívat jen tvrdý restart .dík i za sebemenší radu.
Petr S. (1220)|6.8.2007 12:08
Mohl by jsi problém trošičku více rozepsat?
anti.77 (64)|9.9.2007 01:18
Mám asi stejný problém,nejde mi občas(tedy velmi často ale ne vždy) "odhlásit" poze funguje přepnutí uživatele,stejné to je s restartem a vypnutím.....chci-li restartovat,musím dát přepnout uživatele a až pak restartovat!!!A nebo ve službách vypnout sunbelt(kerio) personal firewall -poslední verze....mám jasno v tom,že příčinou je kerio(starší verze mi to nedělali ale na netu už nejsou),bohužel jiné firewally jsem zkoušel ale u nich mám díky neskušenosti s nimi problémy(např.Comodo-nefunguje Country strike v momentě,kdy se hra připojuje k hracímu servru...atp....)......... nevíte nědo,jakej zádrhel by v nastavení keria moh bejt,já snad už zkošel vše-i Windows jsem reinstaloval,připadá mi také,že by chyba mohla být v update Windows-podezřelej je mi net.framework3......fakt si nevim rady...dřepim u pc,zkouším a odinstalovávám firewally a dělám pokusy s keriem......
Lapak_oldd (68)|9.9.2007 11:16
tolpot: mas taky kerio personal firewall?

anti.77: skus prolizt nastaveni keri, sou tam moznosti jako aby to zakazovalo pripojeni pri bootu systemu apod. to na to klidne muze mit vliv, anebo to nemusi byt primo kerio ale nejakej sw, kterej si s keriem nerozumi, skus nam napsat co ti bezne po spusteni pc za programy bezi... (start - spustit - msconfig - po spusteni)