reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HP nc6120

peco30 (10)|6.8.2006 13:05
neviete mi pz poradit ako napojit notebook nc6120 na TV skusal som to konfigurovar roznimi sposobmy ziadny signal z s-video nejde do TV ??? dik moc
wizaard (913)|7.8.2006 00:41
Rozhodně bych se zaměřil především na obrazovku "Zobrazení - vlastnosti > Nastavení > Upřesnit (> event. adaptér)" a zkoušel nastavení TV-výstupu, vynucenou detekci TV, změnu formátu na PAL (NTSC NE!), zamyslel bych se nad správností propojení TV a notebooku... prostě klasická inspekce. Konkrétní radu neznám, nemám s Intel grafikami zkušenost.
peco30 (10)|9.8.2006 12:25
tak samozrejme ze som to skusal ja som neni ziadny noob ale s tymto si fakt neviem rady aj na predoslom Laptope co som mal pozicany som to nevedel rozchodit to bola este P4. keby bol niekto taky co mu to fakt funguje a napisal by postup ako na ta tak by som sa potesil.

PAL ani nic podobne sa vobec neda nastavit proste je to tam strasne na nic spravene.
wizaard (913)|9.8.2006 13:21
[QUOTE=peco30]tak samozrejme ze som to skusal ja som neni ziadny noob ale s tymto si fakt neviem rady aj na predoslom Laptope co som mal pozicany som to nevedel rozchodit to bola este P4. keby bol niekto taky co mu to fakt funguje a napisal by postup ako na ta tak by som sa potesil.

PAL ani nic podobne sa vobec neda nastavit proste je to tam strasne na nic spravene.[/QUOTE]
Nemohl bys poslat aspoň screenshoty toho nastavení? Třeba bych pak pomohl...
tequilla (1015)|9.8.2006 14:10
nc6120 mam shodou okolnosti v praci. Bohuzel nemam zadnou TV, na ktery bych to mohl zkusit, ale kouknul bych do nastaveni (Pravy klik na plose->Vlastnosti grafiky...-> pokud mas nainstaleny spravny drivery, tak se spusti neco pojmenovany jako "Intel Graphic Media Accelerator Driver for Mobile" a v zalozce zobrazovaci zarizeni zapnes funkci "Vice monitoru"). Pokud nepujde zapnout, neni TV pripojena.
wizaard (913)|9.8.2006 14:52
[QUOTE=tequilla]nc6120 mam shodou okolnosti v praci. Bohuzel nemam zadnou TV, na ktery bych to mohl zkusit, ale kouknul bych do nastaveni (Pravy klik na plose->Vlastnosti grafiky...-> pokud mas nainstaleny spravny drivery, tak se spusti neco pojmenovany jako "Intel Graphic Media Accelerator Driver for Mobile" a v zalozce zobrazovaci zarizeni zapnes funkci "Vice monitoru"). Pokud nepujde zapnout, neni TV pripojena.[/QUOTE]
No, pokud si nenainstalova oficiální ovladače, ať to udělá, já jsem předpokládal, že ty ovladače nainstalované má!
eraser (0)|9.8.2006 17:56
No, ani neviem, že by nejaké neoficiálne boli...
Slepic (15)|20.8.2006 11:44
Timto ti mozna moc neporadim protoze se jedna o jiny NB (Acer Aspire 5512WLMi). Skouseli sme u nas s kamosem neco podobneho a narazili sme na podobny problem. Nakonec jsme zjistili ze musime pripojit televizi pres s-video s pomoci prodluzky. Potom se nachystalo vsechno nastaveni, a vypojila se prodluzka a propojili sme TV a NB jen pres jeden kabel bez prodluzky. V tu chvili jiz pocitac nedokazal televizi najit ale pritom do ni vysilal signal (a naopak pred tim ji nasel ale nevysilal do ni signal). Do dnes nechapu co to melo znamenat ale timto zpusobem sme to nakonec rozchodili...

pozn. graficka karta ATI Mobility Radeon X700