Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: nejde zvuk z mikrofonu u TS

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

cau, mam problem nejde mi zvuk z mikrofonu v TS a nahravani zvuku ve Win. Mluvim do nej ale proste nic.vse je dobre zapojeny. .. uz fakt nevim vyzkousel sem snad vsechno.. pls poradte mi .. zakladovou desku mam gigabyte
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

poklikej na ikonku repracku v dolni liste vyjede ti okno ovladani hlasitosti.. tam dej moznosti/vlastnosti/ tam prepni na zaznam a dej ok okno se zmeni na ovladani zaznamu tam musis mit dole u sloupc emikrofon zaskrtnute zaskrtavatko a a takovej ten cudlik posun az uplne nahoru pokud je dole .. pak to testni a napis.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    poklikej na ikonku repracku v dolni liste vyjede ti okno ovladani hlasitosti.. tam dej moznosti/vlastnosti/ tam prepni na zaznam a dej ok okno se zmeni na ovladani zaznamu tam musis mit dole u sloupc emikrofon zaskrtnute zaskrtavatko a a takovej ten cudlik posun az uplne nahoru pokud je dole .. pak to testni a napis.
    to sem tak nejak uz taky zkousel.. jaka mas na myslit zaskrtavatko?? tam je akorat moznost dat ZTLUMIT.. a ten ,,cudlik,, je tak ve 3/4 polohy nahore .Ale nejdivnejsi je to ze je to cely jako sedy.. Ze se s tim neda pohnout.. muzu ti poslat screen kdyz mi napises treba icq nebo mail

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

doufam ze ho mam vubec dobre zapojenej ale doufam ze jo.. zapojim a objevi se mi hlaska co sem zapojil ,dam mikrofon a je to .. tak nevim

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Mám úplně stejný problém, taky neprobarvený posun, sice zaškrtnuto, ale mic nefungoval. Zákl. deska Soltek KT 880. Není potřeba dohrát nějaký ovladač k desce? Musí (nebo mělo) by to být deskou. Neboť, když jsem instaloval Win XP ze stejnýho CD na jiný PC a použil stejný mic tak tam jede.

Podobná témata

1. nejde zvuk
    Od lukyss v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 18-02-2011, 16:24
  2. Nejde zvuk pod W7U
    Od mike8 v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 29-12-2009, 21:54
  3. zvuk z mikrofonu do repraku
    Od smilebug v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-06-2009, 22:26
  4. vypadává zvuk u mikrofonu - sw nebo hw?
    Od Ihales v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-12-2008, 17:13
  5. Nejde mi zvuk
    Od Pepe999 v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 18-10-2008, 18:41