reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nejde zvuk z mikrofonu u TS

mysakmysak (26)|6.8.2007 23:23
cau, mam problem nejde mi zvuk z mikrofonu v TS a nahravani zvuku ve Win. Mluvim do nej ale proste nic.vse je dobre zapojeny. .. uz fakt nevim vyzkousel sem snad vsechno.. :( pls poradte mi .. zakladovou desku mam gigabyte
pas!k (3765)|7.8.2007 09:52
poklikej na ikonku repracku v dolni liste vyjede ti okno ovladani hlasitosti.. tam dej moznosti/vlastnosti/ tam prepni na zaznam a dej ok okno se zmeni na ovladani zaznamu tam musis mit dole u sloupc emikrofon zaskrtnute zaskrtavatko ;) a a takovej ten cudlik posun az uplne nahoru pokud je dole .. pak to testni a napis.
mysakmysak (26)|7.8.2007 13:09
[QUOTE=pas!k;43775]poklikej na ikonku repracku v dolni liste vyjede ti okno ovladani hlasitosti.. tam dej moznosti/vlastnosti/ tam prepni na zaznam a dej ok okno se zmeni na ovladani zaznamu tam musis mit dole u sloupc emikrofon zaskrtnute zaskrtavatko ;) a a takovej ten cudlik posun az uplne nahoru pokud je dole .. pak to testni a napis.[/QUOTE]

to sem tak nejak uz taky zkousel.. jaka mas na myslit zaskrtavatko?? tam je akorat moznost dat ZTLUMIT.. a ten ,,cudlik,, :) je tak ve 3/4 polohy nahore .Ale nejdivnejsi je to ze je to cely jako sedy.. Ze se s tim neda pohnout.. muzu ti poslat screen kdyz mi napises treba icq nebo mail
mysakmysak (26)|7.8.2007 13:31
doufam ze ho mam vubec dobre zapojenej ale doufam ze jo.. zapojim a objevi se mi hlaska co sem zapojil ,dam mikrofon a je to .. tak nevim
ssid (17)|24.3.2008 18:59
Mám úplně stejný problém, taky neprobarvený posun, sice zaškrtnuto, ale mic nefungoval. Zákl. deska Soltek KT 880. Není potřeba dohrát nějaký ovladač k desce? Musí (nebo mělo) by to být deskou. Neboť, když jsem instaloval Win XP ze stejnýho CD na jiný PC a použil stejný mic tak tam jede.