reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s mikrofonem

mysakmysak (26)|6.8.2007 23:24
cau, mam problem nejde mi zvuk z mikrofonu v TS a nahravani zvuku ve Win. Mluvim do nej ale proste nic.vse je dobre zapojeny. .. uz fakt nevim vyzkousel sem snad vsechno.. pls poradte mi .. zakladovou desku mam gigabyte
mysakmysak (26)|8.8.2007 13:09
prosim poradi nekdo?
pas!k (3765)|9.8.2007 06:43
Uz sem ti radil jinde :) Kdyz si zalozis vic stejnych temat tak je aspon sleduj ;)
mysakmysak (26)|9.8.2007 12:49
no jo jenze ja uz ti mtam davno odepisoval a ty nic ,tak se nediv
pas!k (3765)|10.8.2007 06:42
a cos odepsal ? On to asi nejakej mod smaznul jako duplicitni thread
mech13 (5526)|10.8.2007 09:28
druhe tema je zde: https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=8165

tam je v nem i neco k veci, takze pokracujte tam. nemam ani v jedne z tech dvou sekci moderatorska prava, tak povazujte toto tema za zamcene a sem neprispivejte
mysakmysak (26)|10.8.2007 13:50
Citace:
Původně odesláno od pas!k
poklikej na ikonku repracku v dolni liste vyjede ti okno ovladani hlasitosti.. tam dej moznosti/vlastnosti/ tam prepni na zaznam a dej ok okno se zmeni na ovladani zaznamu tam musis mit dole u sloupc emikrofon zaskrtnute zaskrtavatko a a takovej ten cudlik posun az uplne nahoru pokud je dole .. pak to testni a napis.

to sem tak nejak uz taky zkousel.. jaka mas na myslit zaskrtavatko?? tam je akorat moznost dat ZTLUMIT.. a ten ,,cudlik,, je tak ve 3/4 polohy nahore .Ale nejdivnejsi je to ze je to cely jako sedy.. Ze se s tim neda pohnout.. muzu ti poslat screen kdyz mi napises treba icq nebo mail
mysakmysak (26)|10.8.2007 13:52
vse mam dobre zapojeny ..zapojuji to do spravny dirky a i se mi zobrazi co sem pripojil ,dam mikrofon. a OK .. a v TeamSpeaku normal kdyz mluvim do mikrofonu tak se mi tam rozveci takovy to svetilko jako kdyz mluvim.. Ale ostatni me neslysi..Zvuk nemam zeslabenej.
mysakmysak (26)|10.8.2007 14:24
hele tak uz mi zvuk jde ale kdyz promluvim tak se siri strasna ozvena ostatnim i me... bedny mam vyply mam jenom sluchatka s mikrofonem..takze uz fakt newim.. je mozny aby mi zvuk kterej jde do sluchatek nejak sel i do mikrofonu?? poradte prosim
Adrb (23)|31.5.2009 04:23
[QUOTE=mysakmysak;44100]hele tak uz mi zvuk jde ale kdyz promluvim tak se siri strasna ozvena ostatnim i me... bedny mam vyply mam jenom sluchatka s mikrofonem..takze uz fakt newim.. je mozny aby mi zvuk kterej jde do sluchatek nejak sel i do mikrofonu?? poradte prosim[/QUOTE]
.......