reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Georginek (2957)|24.4.2015 10:22
Zdravim, panove potrebuju docilit abych mohl probouzet HTPC prez mys nebo klavesnici prez USB konkretne Logitech K400 na desce Gigabyte B85 Phoenix. Klavesnici zatim jeste nemam koupenou, ale zkousel jsem to na dratove mysi s USB a to mi nefunguje. V BIOSu jsem nenasel moznost eake up USB, pouze klavesnici prez PS2 - to jde. K 400 ma Unifying prijimac od Logitechu , mel by byt zapojen do USB 2.0. Nevite co presne nastavit?
Ventero (1280)|25.4.2015 13:06
Tak to mě překvapuje. Měl jsem vždy problém s tím, jak na desce GA-P55-UD to probouzení USB myší zakázat. Také tam tuším nebyla příslušná volba v BIOS. Pak jsem se dohrabal k tomuhle.
myš1.jpg
Georginek (2957)|25.4.2015 18:02
Tohle mam zapnuty od zacatku. V Biosu taky neni zadna volba, dunguje to pouze pri probouzeni pc ze spanku. Kdyz ho vypnu normalne, probudit to nelze. Slo to pouze Ps2 klavesnici z uplneho vypnuti
VencaX (3686)|25.4.2015 18:52
Není to tím, že jsou USB porty při vypnutým PC bez napětí, tudíž nepřijmou signál? Na to musíš mít nějaký nastavení v BIOSu, aby i při vypnutým PC napájela deska USBčka, ne?
robky (3195)|25.4.2015 20:22
mno, je to GB ;) ... nikde tam nevidím možnosť zobúdzať/zapínať to cez usb ... mno, je to GB ;)

Leda tak, ak sa ti nechce postaviť (nič v zlom, samozrejme ku htpc :D ), zo smartfónu použiť nejakú apku na WOL :notsure
Georginek (2957)|26.4.2015 15:02
Prave,ze to nastaveni jsem tam nenasel - v BIOSu. Kdyz dam pocitac do spanku hned z Woken, tak se probudit mysi i klavesnici USB da bez problemu. Akorat to nejde ve vypnutym stavu....

Otazka je, jestli to nejde skutecne tim, ze je to gigabyte, nebo nejakym blbym nastavenim. On ten BIOS je takovej chudej, no byla to levna deska do HTPC.

Clovek by cekal, ze takova vec bude v zakladu.