Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Winamp autotag funkce_funguje?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Je ještě aktivní funkce Auto-Tag ve Winampu, nebo to skončilo s vývojem/podporou toho kdysi skvělého přehrávače? Byl jsem dost zvyklý doplňovat id3tagy přes toto tlačítko ve File Info. Nyní se zjeví pouze hláška "no match found". Dělá to u všech mp3 souborů, nejenom některých, jako předtím.
    Nebo se dá doporučit jiný, podobně šikovný přehrávač pro staromilce poslechu muziky v pc? Zkusil jsem AIMP, ale mi nějak nevyhovoval.
    Anebo nějaký id3tag manager který si rozumí s Gracenote? Jestli se nemýlím Mp3Tag nebo Tag&Rename to tahají z freedb?
    díky za tip
    Petr
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Sep 2007

Ano, podpora gracenote (dodavatel tagu) skoncila (uze je to tedy skoro rok a pul ). Ja jsem presel na mp3tag. Neni to prehravac, slouzi pouze k tagovani (stahuje z amazonu a dalsich webu - je moznost si vybrat, vysledky vetsinou jsou, ale je nutno se prohrabat vetsim mnozstvim). Neni stejny, neni lepsi, spise horsi, ale perfektni nahradu jsem bohuzel nenasel

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Jako alternativu za WinAmp mohu doporučit MusicBee. Umožňuje vše na co jsi z WinAmpu zvyklí.

Podobná témata

1. Samovolné restarty - W7 - Winamp
    Od Kozouš v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-11-2010, 11:11
  2. Problém s muzikou z ilegalne.cz - winamp / wmp
    Od AlbiDC v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 28-02-2009, 12:14
  3. Winamp-se seka
    Od )aguar v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení