Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 16 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 240

Téma: Rady ohledně prvního okruhu

Moderátor Avatar uživatele Alphacool Support
    Registrace
    Mar 2008

Ano, tam už by nějaký rozdíl (pár stupňů) byl.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele lucikmucik
    Registrace
    Oct 2013

Tak je hotovo. Čekám ještě na tu novou resku, fany a zadní fan.
    Nakonec se nepodařilo to nějak zvlášť narovnat, protože s otočnými základnami fitinek si ta hadice dělá co chce :-D .

Ještě se zeptám jako nováček ve vodním chlazení, je normální, že mi teploty při začátku zátěže vyskočí třeba na 80°C (při OC) a pak se drží třeba na 70°C ? Ale pořád poskakují v rozmezí 5-10°C?

Jsem čekal, že právě při protékání vody se teplota drží stabilněji.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 8253d300f75e04795000ffd8adc4a86b.png 
Zobrazení: 64 
Velikost: 907.0 KB 
ID: 30921  

Registrace
    Mar 2008

A jaká je to zátěž ? Pokud by to byla trvalá rovnoměrná zátěž (například jeden konkrétní test v Prime95), tak by ty výkyvy teplot samozřejmě normální nebyly, ale pokud je to nějaký uzavřený testovací SW, tak tam ty výkyvy jsou celkem normální, protože tam to funguje každou chvíli jinak...

Registrace
    Oct 2013

Na mnoha webech jsem četl, že Prime si moc nerozumí s Haswelly (či DC, teď nevím), tak jsem ho nezkoušel. Ale dle jeho teplotního testu to vypadá ok, maximálně to skáče mezi 1-3°C. Tak snad ok.

Jakým způsobem je nejlepší nanášet pastu na blok? Je to stejné jako u chladičů nebo se té pasty dává méně, či jinou metodou?
    Naposledy upraveno uživatelem lucikmucik: 29-09-2015 v 11:04

Registrace
    Mar 2008

Pasty by mělo být tolik jako je 1 - 2 zrnka rýže, doprostřed heatspreaderu

Registrace
    Oct 2013

Ok, já tam dal cca menší "hrášek", takže by to mělo být tak akorát.

Psal jsem vám ještě email přes formulář na webu, ale nedošla odpověď. Bylo to ohledně dopravy, dorazilo vám to nebo to mám napsat ještě jednou?

Díky

Registrace
    Mar 2008

Mrkněte do spamu, 26.9.2015 v 9h 38min

Registrace
    Oct 2013

Nic tam nemám, ani v normální poště.

Dneska mám pocit, jak kdyby bylo všechno v háji.
    ta expanzka, nemá nějaký otvor na vrchní straně? Třeba na odvzdušnění? Jsem ji totiž přidělal, nalil kapalinu a uprostřed se tvoří malá kulička vody, tudíž je tam asi dírka (jestli tam opravdu má otvor, tak ji mám asi obráceně).

Zadní 140mm chyběl, to jsem vám volal a domluvili jsme se, sice pozdě, ale co.

Káblík od ledky se po nasazení a po ohybu utrhl, někde uvnitř se prostě přetrhl a zůstal mi viset jen kus přímo od LED (asi špatně spájeno).

Jeden EK Vardar se netočí, ručně jde strašně ztuha až vůbec.

Mám k tomu EK přidat i tu LED nebo by jste mi stejně řekli, že je to zaviněno mnou? :-D

A jen jestli náhodou nevíte, v jakém programu bych mohl sledovat Optional Temp senzor (v něm je teploměr kapaliny) teplotu v reálném čase někde v liště nebo gadgetu. Nechce se mi kvůli ní pořád otvírat program, nevíte o něčem?
    Díky...
    Naposledy upraveno uživatelem lucikmucik: 29-09-2015 v 23:21

Registrace
    Mar 2008

Nejsem si jistý, jestli chápu otázku Ta expanzka má osm 1/4" závitů, čtyři na každé straně...jaký otvor na odvzdušnění máte na mysli ?

LEDku a ventilátor klidně pošlete

Registrace
    Oct 2013

LEDku jsem zkoušel spravit sám, ale bohužel se nepovedlo a v takovém stavu, už by jste reklamaci neuznali, haha... Budu si muset v GM koupit jinou.

Já právě nemyslím žádný z 1/4" závitů. Ale prostě přímo uprostřed expanzky se tvoří kulička vody, ta pak ukápne a hned další a celkem rychle. Tvoří se mi zrovna na spodní straně, takže jsem to hned poznal. Jelikož je už zapojená, tak ji nebudu zase vypouštět, dělal jsem to kvůli tomu 3x, protože jsem si myslel, že je někde málo utažená fitinka.

Asi by nebylo možné ten ventilátor vyměnit kus za kus? Čekal jsem na tu objednávku tak dlouho a teď mám čekat dalších 30 dní znovu na fan :-/ .

Registrace
    Mar 2008

Ta voda se dělá na tom spodním černém acetalovém dílu ? Pokud ano, tak buď tam musí být viditelná prasklina, anebo to musí téct odněkud jinde...

Ventilátor tu musíme mít, pokud bude vadný, tak pak objednáme nový kus.

Registrace
    Oct 2013

Ano, praskliny jsem si nevšiml, aspoň ne viditelné. Odjinud to neteče, už při odvzdušňování jsem si všiml bublinek, které šly nahoru od spodní části přímo uprostřed.

Divné.

Registrace
    Mar 2008

Zkuste to vyfotit

Registrace
    Oct 2013

Asi po desátém pokusu, se mi to podařilo zespod zalepit izolačkou tak, aby to neteklo a stejně bych se tam foťákem nedostal. Je to moc blízko plechu nad zdrojem v H440.
    Kdyby to začlo víc zlobit, budu reklamovat.

28°C kapalina v resce je ok? Já jen, že včera měla cca 24°C a dneska 28°C v klidu. Mám tam teď jeden SickleFlowX na 100% a dva Vardary na 35%... I teplota CPU je vyšší než včera na méně otáček. Je to normální? Že po zaběhnutí se zvýší její teplota?
    Naposledy upraveno uživatelem lucikmucik: 30-09-2015 v 20:46

Registrace
    Oct 2013

Je mi už docela trapné, že tu mám tak rozsáhlý topic a že vás s tím pořád nějak otravuju. Ale jsem s tou nádobkou nespokojený, drží uvnitř milion malých bublinek a není vůbec pevná. Obě strany jdou lehce vytáhnout od plexi, právě se mipri testu vylila celá kapalina.

Pošlu vám ji společně s větrákem, mám k tomu napsat dopis, aby jste věděl?

Zároveň bych potřeboval nějaké doporučení opravdu kvalitní expanzky, její zapojení a umístění, podle obrázku mé skříně v tomto topicu. A případně nějak vyřešit, jak by se dal okruh lehčeji vypouštět. Moje zapojení asi nefunguje správně 😃.

Ta má stará je snad ve všem lepší, než ta zelená Primochill, odvzdušnění hlavně.

Díky mockrát. 😊

Strana 6 z 16 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Druhý uživatel "smazal" prvního
    Od MrSwatCZ v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-04-2012, 22:10
  2. Nevím si rady ohledně nové Grafické Karty
    Od Rikimaru v sekci Grafické karty
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 30-08-2010, 22:28