Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: Zdroje Xilence

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Jsou to docela novy a levny zdroje z nemecka (zadny made in china nebo taiwan, i kdyz ruku na srdce), potreboval sem zdroj na mou novou masinu a nezustalo mi moc penez tak sem to risknul a sebral 550W xilence (i pres varovani ze davat do high end stroje neco takovyho je silenost) . Po chvili pokecu s techniky v Alze sem se dozvedel, ze si i oni spocatku mysleli ze jde o novej Eurocase, nebo jeste neco horsiho, ale zatim maji jenom kladny odezvy. Jo prodavaj se kratce takze cena je nejspis nizka kvuli penetraci na trh, jsou tichy a ucinnosti se blizi 90%, ja sem spokojen, ale az budoucnost overi tyhle zdroje. A co vy, jaky mate na ne nazory ?
    Naposledy upraveno uživatelem sawer: 09-08-2007 v 13:00
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

No jo, ale nejmenujou se xSilence, ale xilence - bez toho S
    stránky mají pěkně udělané http://www.xilence-power.com/
    Když mrkám na ty Ampéry tak na Fortrona momentálně nemají (zhruba 450W xilence = 400W Fortron) ale ceny mají slušné, doufám že i kvalitu...
    Naposledy upraveno uživatelem tgfh: 09-08-2007 v 12:50

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

sakra ten nazov som sa sekol, okej pre vsetkych neni to xSilence ale xilence.

Edit: Dekuju moderatorum za opravu.
    Naposledy upraveno uživatelem sawer: 09-08-2007 v 15:24

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Leroj
    Registrace
    Dec 2006

Tak na pohled ty zdroje vypadaj dost dobře /hlavně ten 600W/, chtělo by to nějakou recenzi...
    Taky se mi docela líbí ta bedna X2, akorát jsem našel, že má zdroj uložený na spodu -co vy na to ?

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od sawer Zobrazit příspěvek
    sakra ten nazov som sa sekol, okej pre vsetkych neni to xSilence ale xilence
    Tak ať nějaký modem změní nadpis...bo je to trapas, vychvaluješ značku a její název napíšeš blbě

Občasný diskutér Avatar uživatele snajprik
    Registrace
    Nov 2006

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Poměr cena/výkon slušná, ale upřímně, zas tolik bych jim nevěřil:
    http://www.matbe.com/articles/lire/3...ns/page124.php
    Kdyby to někdo přeložil, asi bychom se dozvěděli, že to moc dobrý zdroj není - dostal jen jednu hvězdičku
    ještě jsem někde na netu viděl jednu recenzi a tam jim snad i vybuchnul - možná si to ale pletu s jnou značkou, zkusím to najít...

Edit: Tak nic dalšího jsem nenašel. Musíme si počkat na Martina Šejnohu, až se mu některý dostane do spárů.
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 09-08-2007 v 15:39

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Tady je taky recenze v nemcine a ta az tak spatne nevyzera:

http://www.technic3d.com/article-330...eil-review.htm

Co sem pochopil, tak se jim hodne libil pomer cena/vykon a stabilita zdroje, nelibilo se jim ze pri zatizeni blizicimu se maximu jdou vsechny parametry do haje cize slibenych 600W je marketing a taky ze obe 12 V vetve daji do kopy jen 31 A, osobne mam 8800 GTX, zatezuji ji na maximum a zadny problemy sem jeste nemel a taky mam 31 A soucet.

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od boboco Zobrazit příspěvek
    Poměr cena/výkon slušná, ale upřímně, zas tolik bych jim nevěřil:
    http://www.matbe.com/articles/lire/3...ns/page124.php
    Kdyby to někdo přeložil, asi bychom se dozvěděli, že to moc dobrý zdroj není - dostal jen jednu hvězdičku
    ještě jsem někde na netu viděl jednu recenzi a tam jim snad i vybuchnul - možná si to ale pletu s jnou značkou, zkusím to najít...

Edit: Tak nic dalšího jsem nenašel. Musíme si počkat na Martina Šejnohu, až se mu některý dostane do spárů.
    Kdyz si clovek hodi do prekladace jen ten zaverecny sumar, tak mu vyjde nedostatecna +12V vetev, neco s nizkym napetim, stredni ucinnost, slysitelne nabijeni a ze 600W je jen makertingovy tah neodpovidajici skutecnosti. Takze asi zlatej Chill Inovation .

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od sawer Zobrazit příspěvek
    Tady je taky recenze v nemcine a ta az tak spatne nevyzera:

http://www.technic3d.com/article-330...eil-review.htm

Co sem pochopil, tak se jim hodne libil pomer cena/vykon a stabilita zdroje, nelibilo se jim ze pri zatizeni blizicimu se maximu jdou vsechny parametry do haje cize slibenych 600W je marketing a taky ze obe 12 V vetve daji do kopy jen 31 A, osobne mam 8800 GTX, zatezuji ji na maximum a zadny problemy sem jeste nemel a taky mam 31 A soucet.
    Tahle recenze vyznívá trochu lépe Jinak Můj Eurocase 550W taky zvládnul GeForce 8800GTX s přetaktovaným E6300 na 3,40 GHz. Sestava, co jsem jednou doma testoval strejdovi -čekal jsem, kdy se ozve rána, ale běželo to vcelku pěkně - zas je ale pravda, že ten můj EC prošl lehkým tunningem a ani při tomto zatížení se nějak výrazně nehřál. -otázkou zůstává, jak dlouho v kuse by takovéto fungování vydržel a také jak dlouho by to vydržely komponenty
    Citace Původně odesláno od tequilla Zobrazit příspěvek
    Kdyz si clovek hodi do prekladace jen ten zaverecny sumar, tak mu vyjde nedostatecna +12V vetev, neco s nizkym napetim, stredni ucinnost, slysitelne nabijeni a ze 600W je jen makertingovy tah neodpovidajici skutecnosti. Takze asi zlatej Chill Inovation .
    Přiznám se, že to jsem tak nějak pochopil taky -člověk za ty peníze nemůže čekat zázraky...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

http://www.zive.cz/Titulni-strana/St...8/default.aspx

Aneb další levné drahé zdroje ala LC Power a Chill (i když ty nejsou ani moc levné)

Registrace
    May 2006

No jo, tak tady jim Xilence nepřežil, já věděl, že jsem to někde zahlédl

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od boboco Zobrazit příspěvek
    No jo, tak tady jim Xilence nepřežil, já věděl, že jsem to někde zahlédl
    Jo uz zacinam pocitat jak moc mymu rozpoctu ublizi novej Tagan .

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Registrace
    May 2006

Já tomu věnoval asi 3 minuty a k základnímu pochopení mi stačily obrázky a inteligence

Ale jinak jo, dobrý, jsi prostě lepčí

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Zdroj XILENCE power 600W
    Od simontpf v sekci Zdroje
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 09-09-2008, 10:55
  2. Ventilátory: Noctua, Xilence nebo Papst??
    Od Wlcek v sekci Chlazení
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 01-05-2008, 23:24
  3. XILENCE power 600W / 0dB(A)
    Od ShadowX v sekci Zdroje
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 14-04-2008, 19:46
  4. Xilence 420 W - je v pořádku ?
    Od oldmen7 v sekci Zdroje
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 10-11-2007, 15:56