Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Nový bod pravidel - diskuze o politice

Starousedlík SHW Avatar uživatele Ventero
    Registrace
    Oct 2012

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Ono stačí kouknout na to, jak Ruská televize vysílá dokument o "bratrské pomoci Československu" v 68. roce. Všichni moc dobře víme, že šlo o okupaci, která měla zabránit tomu, abychom tu měli cokoli jiného, než komunismus. (sorry, tato věta se dotýká politického tématu)

Rusové (i Amíci) mají velké zkušenosti s lhaním a zatajováním informací před veřejností, bylo to tak, je to tak a i bude ...
    Svatá pravda ...

Máš taky pravdu v tom, že Trodas opravdu na úkor zapálení postrádá širší objektivitu a opravdu jsem nezaznamenal, že by někdy ubral či dal zpátečku. To však neznamená, že jeho příspěvky neobsahují mnohá fakta a myšlenky blížící se k pravdě (patent na 100% pravdu nemáme nikdo). A taky si nemyslím, že by byl proruský agent, jak se někteří vyjadřovali - to by byl politicky i technicky ten nejneobratnější a nejamatérštější agent - inspektor Clouseau hadry . A nebo ten nejrafinovanější ze všech

Jinak i na našich oficiálních webech - a ty rozhodně nejsou proruské, ale zcela jistě naopak - se nedávno objevili články o tom, že největší válečné škody zde opravdu napáchala vojska USA ... Ale myslím, že to nebyla žádná soutěž a ani my bychom ji z toho neměli dělat ...

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

tvl, jednu tému vám zamknú a vy si nájdete iné vlákno

Ak sa chcete realizovať, podajte si prihlášku do nejakej politickej strany a vykašlite sa na za_ie_anie fóra ...

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    tvl, jednu tému vám zamknú a vy si nájdete iné vlákno

Ak sa chcete realizovať, podajte si prihlášku do nejakej politickej strany a vykašlite sa na za_ie_anie fóra ...
    již jsem zde svůj názor odprezentoval, zdůvodnil jsem Trodasovi snad vše, co ho z mých příspěvků trápilo, končím diskuzi, vkládám Trodase do "blokovaných" (aby mi nevyskakovaly upozornění na jeho příspěvky, abych neměl tendence dále odpovídat).

Btw. moje strana by se musela jmenovat "proti všem" a nesměla by být nikde mezi pravicí ani levicí (včetně)
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 28-06-2015 v 02:43

Starousedlík SHW Avatar uživatele Ventero
    Registrace
    Oct 2012

Takže: Strana "Proti všem obouruč a vším co do nich chytnu"

Občasný diskutér Avatar uživatele Mi.Lek
    Registrace
    Aug 2007

V Rusku je prezentována "jedna pravda", na Ukrajině "druhá pravda", v Evropě "třetí pravda", v USA "čtvrtá pravda" atd. . Prezentací jen té jedné se celkové pravdy nedobereme.

Už "Emerický" seriál Akta X nás učil: "The True is out there."

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Kurde a zase se tu řeší to co se muselo zakázat. i vy nezbední jinoši, místo si zase najdete.

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Jelikož je dnes 30.6., zmíněná témata v 1. příspěvku jsem odstranil a toto téma uzavřel.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. TechDaily blog: Nový den, nový světový XTU rekord!
    Od GIGABYTE v sekci Gigabyte - co Vás zajímá
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 08-06-2015, 04:08
  2. Nový Hdd
    Od hydrovany v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 02-06-2009, 22:46
  3. Víkendová diskuze: Jaký nový vynález byste nejvíce uvítali?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 101
    Poslední příspěvek: 14-11-2008, 13:54
  4. Nový PC
    Od robotic v sekci PC - archiv
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 24-08-2008, 13:11