Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Rozdiel medzi dvoma SSD - Krabica a len telo?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2015

pozeral som to a nie je tam takze bud som to zle zapojil }asi som (re*ardovany) ale s tym ozaj volaco bude.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2015

Teraz ma napadlo, na Alza.sk som kukal to SSD a tam je v popise "Funkcie" napisane "TRIM, RAID", ale mne sa zda ze ked som bol v BIOSe tak som tam mal nastavene ACHI. Ale nie som si isty ci to je to iste nastavenie. nemoze to byt tymto?

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Funkce trim ani raid nijak nesouvisí s funkčností disku. AHCI je OK.

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Zrovna dnes som montoval presne rovnakú dosku aj m2 disk a normálne bol v biose detegovaný, takisto pri inštalácii win7 .... montáž sa imho nedá zmršiť, inak ho nepriskrutkuješ

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2015

ok takze po celodennom (a to doslova, ani som nerobil v praci) hladani som nasiel informaciu ze"
    ASUS Z97-A motherboard ma sice M.2 konektor ale ten pracuje iba v "mode/rezime/rozhrani" PCIe. Ale Samsung EVO850 500gb M.2 je v "mode/rezime/rozhrani" SATA (vdaka inzinieri z ASUS). takze preto mi to ani len BIOS nerozozna. Otazka znie - existuje nejaky prevodnik co by toto dokazal zmenit? respektive je nejaka redukcia ktorou by som M.2 mohol napojit rovnako ako normalny SSD/HDD na kabel? viete mi poradit nejaky? Vopred dakujem a tajne dufam ze uz tuto story zakoncim lebo ma trafi slak

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

http://www.dx.com/cs/p/wbtuo-desktop...OVjxoCmpHw_wcB

nevím, jestli je to přesně ono, ale google mi to vyplivl po zadání pcie to M.2

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2015

vyzera to byt to co potrebujem...objednal som to, snad to bude fungovat. ked to dorazi (7-10 dni) tak sa ozvem. Drzte palce

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2015

no tak vecicka dorazila......a funguje prd...stale to nevidim ani v biose...jedine co ma ako posledne napada ze SSDcko ma M+B key toho M.2 portu ale na tom "adaptery" ci ako to nazvat je len B a M...moze byt toto problem?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2015

vybavene....hotovo....funguje neviem ci som niekedy bol taky stastny ze som to sam zvladol pre zaznam do historickych dat....ak ma Vas M.2 disk M&B key....a zapajate ho cez adapter ktory ma zvlast slot pre M a zvlast pre B key....zapojte to do B key....tam to bude fungovat

Na zaver sa chcem ospravedlnit za to ze som bol taky otravny a chcem sa podakovat za vsetku pomoc od Vas lidicky hlavne VencaX a robky

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Otravný? Však na fora se chodí pro radu... a když už bychom neradili tobě, tak někomu jinému třeba, že ano

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. 3,5" HDD SATA: Rozdiel medzi 2 diskami WD green 1.5TB
    Od ganja boss v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-01-2010, 20:24
  2. Rozdiel medzi HDMI a HDTV?
    Od ocitoci v sekci Grafické karty
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 04-11-2008, 17:57
  3. LCD: vyber medzi dvoma 20" LCD