reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HP LP2065 vs. LG L2000C

Pe Ell (27)|13.8.2007 19:05
prestoze parametrove by mely byt srovnatelne, casto se ukaze ze tomu tak neni. hp jsem si precetl hezkou recenzi ale na ld nemuzu zadny slusny test najit (neodkazujte me prosim na tu "vec" napsanou na zive). nemeli jste nahodou nekdo oba panely nebo nevite o nejakem testu na to lg??

nebo neobevi se na shw nahodou test na to lg??
tequilla (1015)|14.8.2007 09:36
O poradnem testu nevim. Ovsem to LG mam a porovnaval jsem ho pred koupi take s HP 2065. Srovnaval jsem je nazivo a proste se mi LG vice libilo (nejen vzhledove, ale samozrejme barevne podani, podsviceni, atd.). Je to sice hodne subjektivni, ale mam ho pres pul roku a porad jsem jim nadsenej...
ludvik (4)|6.9.2007 09:39
Ja mámj tiež L2000c aleneviem ci je to ešte s S-IPS alebo už s MVA totiž to písmenko M je v FSS ID . Je tam FCC ID : BEJL2000CMQ.
Inak spokojnosť - farby OK a bez vadných bodov.
wthulmann (238)|6.9.2007 19:19
Také vlastním LG L2000C a můžu ho porovnat s LPxx65 (jak 2465 tak 2065) co máme v práci. LG má (zcela subjektivně, ale potvrzeno od více lidí z kanceláře kde teď je) lepší barvy.

Doma jsme na LG hrával Half-Life 2, bylo to bez problémů. S podsvícením jsem byl taky velmi spokojen. Jediné, co snad není subjektivní jsou možnosti nastavení kontrastu a jasu, kde vládlo LG. HP prostě nejde tak stáhnout a při práci v potemnělé místnosti svítí víc než je mi příjemné.

btw, kdyby náhodou zbyly peníze, tak doporučuju HP LP2465. Cena od 13k s daní je lákavá a na práci nebo filmy je to výtečná volba