Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: MeGUI 2525 a jeho nastavení

Nováček
    Registrace
    Sep 2015

Dobrý den,
    chtěl bych touto cestou požádat účastníky o radu...Filmy jako takové pro sebe a svou potřebu převádím jedině v MeGUI...Donedávna jsem měl verzi MeGUI 2507 DEVELOPMENT UPDATE SERVER a mělo to velikost skoro 0,5 GB / jakých 468 MB /...Bohužel se mi do PC dostal nějaký čínský marast bohužel v době kdy jsm měl v PC v USB také flash disk...Na něm fotky z dovolené a veškeré SW se seriály a cracky...
    Windows jsem pomocí Acronisu obnovil stáhl aktualizace zapojil flash disk a místo souborů na něm samé čínské klikyháky...
    Sehnat nové MeGUI není problém takže teď mám verzi 2525 která má nějakých 195 MB..
    Toto nové Megui mi přijde jako krok zpět...Na tom co jsem měl pokud se film převáděl do AVI tak v kolonce ENCODER SETTINGS bylo na výběr třeba XVID scratchpad 1200,1500,1750,2000,2500,3000....Vybrali jste si příslušný scratchpad s bitrate,dali Queue start a film se převáděl...
    Pokud jsem se podíval na Media Info tak výsledný film měl bitrate třeba 3000 málokdy 2999 ale byl tam minimální rozdíl v bitrate...
    Včera jsem v tom novém MEgui převáděl fil do AVI...nyní je tam na výběr toto / myšleno v Encoder Settings /

Xvid scratchpad - XVId: 2pass balanced, XVID 2pass FAST,XVID 2pass HQ

Včera jsem tedy převáděl film,nastavil příslušný Encoder settings / XVID scratchpad /nastavil bitrate 3000 potvrdil...Výsledný film měl bitrate 2401...Převáděl jsem jej tedy znovu a zvolil XVID 2 pass balance - výsledný bitrate 3604...další převod nastaveno XVID 2pass FAST - výsledný bitrate 3779...

Jde o to že to MeGUI si volí podle mne bitrate jaké se mu zachce a nebere v potaz to,jaké bitrate je nastaveno...Možná je někde chyba v nastavení MeGUI...Ví někdo kde je chyba a proč výsledné bitrate není takové jaké navolím...? dělat to přes x264 by bylo jistě v pohodě ale mám pouze tříjádro a trvalo by to věčnost..

Popřípadě nemáte někdo odkaz na stažení toho MeGUI 2507 development update server...Za vaše nízory a podněty děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2015

Nikdo v tomto SW nepřevádí filmy,žádná odpověď proč tomu tak je?
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. PCa jeho spomalení :(
    Od Maiestiq v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 11-07-2011, 13:59
  2. Problém s MeGUI
    Od lape444 v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-02-2011, 16:58
  3. Vista SP1 a jeho instalce
    Od cml11 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení