Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 81

Téma: Herní PC sestava

Občasný diskutér Avatar uživatele Martin93
    Registrace
    Jun 2014

Zdravím,

byla mi tu doporučená tato sestava, která prý splňuje všechny mé nároky na hraní her typu GTA 5, Far Cry 4, nebo nadcházející Star Wars Battlefront na Ultra settings, s plynulým chodem systému. Když jsem sestavu ukázal známému, který dělá do PC, tak mi ale řekl, že u této sestavy je na nic pevný disk, že si mám pořídit na systém nějaký disk SSD a zdroj mi prý neutáhne graf. kartu. Prý, kdyby to byl Fortron, tak ještě možná, ale tento prý určitě ne.

Odkaz na sestavu: http://www.czc.cz/8q9idrgunmi718jc5a7g1fhc39/seznam

Mohl bych poprosit o rady? Díky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Duplicitni temata zase zakladat nemusis.
    Jak jsem ti psal, nema ted moc cenu resit sestavu, kterou chces kupovat az na Vanoce.

Znamy ma pravdu, ze zdroj by tu 970 uz nemusel zvladat, lepsi by bylo porizeni 520W verze, ale zase nema pravdu, ze by byl lepsi Fortron, ty sly za poslednich par let s kvalitou hooodne dolu, naopak Seasonic je jeden z nejlepsich vyrobcu.

SSD by bylo hezke, ale predpokladam ze na nej nezbyvaji finance, navic se da kdykoliv v budoucnu pridat.

Registrace
    Jun 2014

Ok, takže tak, jak ta sestava je, zatím dostačuje? Nemusím se bát, že by mi to pak dělalo nějaké problémy s tou kartou? Nebo jde jen o nějaké "kosmetické" nedostatky, které nebudou mít takový vliv na systém? Btw, řešit to celkem musím, protože jinou sestavu už si vybírat nebudu, toto je kousek, který jsem rozhodnutý si koupit, jen se snažím ještě sehnat nějaké info, než do toho ty peníze dám, abych si pak za pětadvacet litrů nekoupil nějaký šmejd.

Registrace
    May 2006

Ale chapes, ze za tech par mesicu bude zase na trhu jiny hardware? Jde to silene rychle. To co ted resis je jak vybirat nove auto 5 let dopredu.
    Je dost mozne, ze to co ted vyberes uz ani za tech par mesicu nebude v obchodech dostupne ...
    A jestli jsi cetl co jsem psal, byl by potreba vykonnejsi zdroj.

Nevim proc by mel byt problem resit to treba mesic dopredu? to uz je prijatelne

Registrace
    Jun 2014

No protože pak se cena vyšplhá namísto k 25 k 30 tisícům a výš a na to já už tak rychle neseženu peníze a i pravděpodobně bych už tak velkou částku za PC ani nedal. Když kolem Vánoc seženu výkonné herní PC za 25 tisíc, budu rád. Ale co já vím, jak se ty ceny budou vyvíjet?

Registrace
    May 2006

Ted to nejak nechapu ... budes to tedy kupovat ted, nebo az na Vanoce?

Registrace
    Jun 2014

No chtěl bych až na Vánoce, ale když říkáš, že nikdo neví, co bude o Vánocích, tak abych pal nějakou opravdu dobrou sestavu do 25 tisíc vůbec pořídil. Ale to je jedno, stejně asi budu muset přemýšlet o jiné, když říkáš, že je možné, že pak už ani neseženu komponenty z této sestavy.

Registrace
    May 2006

Presne tak.
    Podivej, v zaklade je ta sestava dobra, ale za tech par mesicu se muze opravdu leccos zmenit. Urcite bych se nebal toho, ze se cena vysplha, a rozhodne za stejne penize nedostanes nic horsiho nez co by bylo ted, tak to opravdu nefunguje, muzes si maximalne polepsit.

Sestava se da pak vcelku rychle zaktualizovat, nebo ti muzeme navrhnout neco jineho, pokud bude dostupna nejaka novinka ktera bude stat za to. Nerikam ze se to nutne stane, ale stat se to muze. Ale 100% si nepohorsis.

Registrace
    Jun 2014

Ok, tak pokud bude ta sestava o Vánocích tak, jak je teď a seženu na ní všechny potřebné komponenty, půjdu do ní. Přes těch 25 tisíc nepůjdu, prostě nemůžu. Takže nějaký SSD disk je pro mě tabu. Snad ještě ten zdroj bych mohl zvážit. Je to těžké, já těmto věcem vůbec nerozumím a každý, koho se na to zeptám, má jiný názor. Takže pak otázka, kdo mi radí dobře a kdo ne, protože ve finále do toho půjdou mé peníze a pokud mi někdo poradí špatně, tak budu za pětadvacet litrů nahraný. Tahle sestava je podle všeho optimální mým nárokům, tedy abych rozjel graf. náročné hry na Ultra Settings, to je vše, co potřebuji. A pokud jí takto sestavenou seženu i o Vánocích, což si myslím, že určitě seženu, tak není co řešit.

Registrace
    May 2006

Pořád Tě moc nechápu, ale dělej jak uznáš sám za vhodné.

Já to vidím tak, že okolo Vánoc už budou běžné procesory Intel architektury Broadwell, což je momentálně novinka, ale během těch pár měsíců půjdou určitě s cenou dolů, takže se vejdou do tvého rozpočtu. Nebyl by pak důvod kupovat tuhle sestavu, když můžeš mít za stejnou cenu lepší (novější) hardware. Minimálně bych řekl, že tvoje sestava bude okolo Vánoc o něco levnější, takže zbydou peníze třeba na to SSD. Ale ono záleží i na tom, jak se bude vyvíjet kurz KČ ...

Registrace
    Jun 2014

Takže bude stačit, když ti tady písnu koncem listopadu? To už bys mi mohl doporučit výkonnější PC sestavu za stejné peníze?

Registrace
    May 2006

urcite to bude lepsi. rozhodne ti neslibuju ze vymyslime neco vykonnejsiho, ale rozhodne budeme chytrejsi nez ted. ber to jako sanci, kterou ted nemas

Registrace
    Jun 2014

Ok, ale těch pětadvacet (ač nevíš, jak se budou ceny vyvíjet), by snad stačit mělo, ne? Víc jak pětadvacet vážně nemůžu. Ty prachy také s prominutím ne*eru,

Registrace
    May 2006

Podivej, tak limit je snad pevny, s tim hybat nebudem.
    Co se muze hybat jsou ceny komponent

Registrace
    Jun 2014

Ok, díky moc. Určitě se ještě zastavím o radu koncem listopadu, to bych snad už mohl mít i ty prašule.

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Herní pc sestava do 30 000 Kč
    Od BiGFather v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 67
    Poslední příspěvek: 22-08-2017, 08:35
  2. Herní sestava
    Od iraska v sekci PC - archiv
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 26-11-2009, 09:05
  3. PC sestava - herní