reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problemy s registraci notebooku

Neregistrovaný (0)|7.10.2015 05:16
Dobry den, po koupi notebooku GE72 2QC Apache jsem ho chtěl zaregistrovat na strankach msi ale vznikl problem ze ve formulari nechce prijmout SN 2 . (hlasi error SN 2) zjistvam prez aplikaci MSI help. Diky tomuto problemu nemuzu upltnit rozšířenou záruku na 3 roky.
MSI CZ/SK (84)|7.10.2015 09:36
Dobrý den. Nejsem si zcela jist, ale nevolal jste náhodou k nám do kanceláře minulý týden? Pokud ano, tak ještě stále čekáme na ony údaje, jež od vás potřebujeme. A to přesně:

  • přihlašovací údaje (login, heslo)
  • fotku štítku notebooku s viditelným S/N číslem a celým názvem produktu (viz 1. fotka níže)
  • SN 2 číslo (nejlépe poslat celý textový soubor vygenerovaný přes aplikace MSI Help Desk, viz 2. fotka níže)
  • fotku zadní strany kartičky pro rozšíření záruky (viditelné obě čísla, viz 3. fotka níže)
Veškeré tyto údaje prosím pošlete emailem na [email]cz-fae@msi.com[/email], a my za vás zkusíme produkt registrovat.

[ATTACH=CONFIG]30938[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]30940[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]30941[/ATTACH]
štítek NTB.png Systeminfo.PNG karta záruky.png
Neregistrovaný (0)|7.10.2015 15:22
to sem nebyl já.
MSI CZ/SK (84)|7.10.2015 15:35
Věřím, že uživateli, který tento problém založil a opravdu řeší, jsme pomohli a kontakt pro zaslání požadovaných údajů má.
Pokud by měl kdokoli stejný problém, poprosím o zaslání údajů, které jsem vypsal výše, a my se pokusíme vyřešit registraci produktu za vás.