reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

herní all-in-one MSI AG270T 2QE

MACHINA (4)|18.10.2015 02:06
Dobrý den. Mám několik otázek ohledně tohoto nového allinone.
1. Bude dostupný i v ČR? Doposud jsou u nás dostupné pouze modely s grafikami 960M (model QL) a 970M (model QC). Model s nejvyšší grafikou 980M však u nás dostupný nebyl. Brzy se má však začít prodávat (alespoň v Německu) inovovaný model T.
2. Jaké jsou konkrétní rozdíly mezi předešlým modelem AG270 2QE a nastupujícím AG270T 2QE? Je to pouze v přítomnosti win10? Nový model je totiž podle předběžných cen o 400-500€ levnější než předchozí, nechce se mi tomu věřit pokud je konfigurace stejná. Hodlám si ho pořídit tak jako tak, samozřejmě počkám raději na český model pokud je v přípravě.

Dobrá práce MSI, jste jediní na trhu kdo nabízí herní all in one s rozumnou konfigurací (model 2QE)
MSI CZ/SK (84)|19.10.2015 13:41
Dobrý den, odpověď pro vás zjišťujeme. Produktový manažer na AIO zde dnes bohužel není, proto prosíme o chvilku strpení, ale informace zjišťujeme a dáme vědět.
MSI CZ/SK (84)|20.10.2015 15:05
1. Modely AG270 postupne konci kvuli doprodejum konfiguraci se starsimi Haswell procesory a take kvuli Windows 8.1. Nove modely se budou jmenovat Gaming 27 6 (QD, QE...). Model s GTX980M bude Gaming 27 6QE, specifikace by mela byt 27 FHD nedotykovy displej, GTX980M, GDDR5 8G, Intel Core i7-6700 3.4GHz, 2TB+2× 128GB SSD2,16GB RAM, Super Multi mechanika,802.11 ABGNAC a BT4.1,W10. Cena je prozatim neznama a dostupnost na nasem trhu priblizne konec listopadu 2015.
2. Obecne "T" bude nove oznacovat "Touch" cili dotykovou obrazovku. Jinak bychom potrebovali presne modely (cele modelove oznaceni), abychom mohli zjistit, co s cim porovnavate.
U nás v systemu prozatim zadny model AG270 s GTX980 nevidime, ceka se na vyse uvedeny Gaming 27. Pokud je v nemecku nekde skladem AG270 s GTX980, da se pouzit i zde protoze obecne jsou herni AIO dodavane bez klavesnice a mysi a s multilanguage OS, na 99% tak tento produkct bude mit i ceskou lokalizaci OS. Pro 100% overeni by ale bylo idealni pokud byste mohl kontaktovat DE prodejce, protoze u nas je to jiz EOL (End Of Life) polozka.
MACHINA (4)|20.10.2015 23:00
Moc děkuji za odpověď. Konkrétně jsem se ptal na tento německý model
https://www.notebook.de/index.php?searchUsed=yes§ion=search&anzeigeTyp=alle&suchbegriff=msi+ag+270t+
MSI Gaming AG270T 2QE-R7487H16G2T0DB10MHAMXH
Prodejce mě informoval, že bude k dispozici od 23. října, pochopitelně se spíše než Vy, bude mýlit prodejce. Modelové číslo naznačuje, že nese ještě haswell i7-4870HQ. Touch displayi věřím, neboť ho nesl už předchozí model 2QE, stejně jako Blu-ray mechaniku. Hůře vybavené modely (3QC (970M) a model QL(960M)) jediné dostupné u nás, však mají pouze DVD mechaniku a nedotykové displeje. W10 potvrzuje i prodejce. Rovněž je zajímavé, že cena nového QE modelu je cca o 600€ nižší, než toho předchozího, což by bylo velice příjemné. Tyhle all-in-one klávesnice a myši určitě obsahují, jsou i na unboxing videích, konkrétně klávesnici Interceptor DS4100 a myš DS100.

Je zajímavé jak hodně se liší konfigurace v jednotlivých zemích. Každopádně jste mi udělal radost. Na základě Vašich informací tedy počkám na konec listopadu, kdy se i u nás v ČR konečně objeví model s 980M a to hned inovovaný se Skylake. A pokud snad ne, v Německu jistě ano :-)

Hezký den