reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Význam Killer Network Manager

TheFangovich (7)|29.10.2015 08:57
Dobrý den, toto možná vyznělo divně, ale rád bych se zeptal na funkci aplikace Killer Network Manager. Mám notebook MSI GE60 2pe Apache Pro. Musí se tato aplikace nějak nastavit aby správně fungovala a skutečně redukovala lagy? Osobně totiž nepociťuji žádnou změnu oproti předešlému notebooku - oba měly trhání obrazu způsobené lagováním. Děkuji za vysvětlení.
EDIT: Vyskytl se další problém, který říká, že "Service" je offline, jak ho mám zapnout?
MSI CZ/SK (84)|29.10.2015 09:48
Dobrý den,
u vašeho notebooku funguje Killer Network Manager pouze při připojení pomocí LAN (kabelu), wifi je obsluhována síťovkou Intel. Pokud tedy využíváte připojení přes WiFi, Killer Network Manager není aktivní a je offline. V případě, že připojíte internet pomocí kabelu LAN, musíte program spustit, kliknout na "Network settings" (první obrázek), otestovat připojení a poté zaškrtnout "Enable Bandwidth Control"(druhý obrázek). Pokud se vyskytne problém, doporučuji aktualizovat program na nejnovější verzi, kterou naleznete na produktových stránkách vašeho notebooku.

Co se funkce týče, aplikace přerozděluje pakety a přiděluje jim priority pro co nejnižší lag. V základním nastavení mají nejvyšší prioritu data online her, ale vše se dá ručně upravit dle vašich požadavků.

[ATTACH=CONFIG]31015[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]31016[/ATTACH]
KNM1.png KNM2.png
TheFangovich (7)|29.10.2015 10:41
Děkuji, pro mě je tedy aplikace zbytečná, ale alespoň už vím, jak to funguje, děkuji. :)