reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

steam a hry

primax (82)|1.11.2015 17:26
prosím Vás především ty kteří hrají hry na steamu.

K samotné otázce:

Když si koupím hru s digitální distribucí např. přes JRC.cz tak to po mě asi vyžaduje online připojení pro registraci? Pokud budu potom hru spouštět po aktivaci klíče, budu muset být vždy připojen k internetu i když jsem se už registroval? bude to tedy vypadat tak že při každém dalším spuštění hry, musím znova zadat "seriový klíč" abych mohl pokračovat ve hře tam kde jsem skončil?

Nejde to po té registraci klíče to dát do nějakého offline režimu?
Sommer (384)|2.11.2015 00:12
Pokud je hra v digitální distribuci přes Steam, tak k zaregistrování klíče je samozřejmě nutné být online. Pak už není nutné klíč zadávat - hra je jednou pro vždy "svázána" s Tvým "Steam Account" a klíč už nebudeš muset nikdy zadávat.

Hry lze přes Steam spustit i bez připojení k internetu v offline módu; pak nejsou k dispozici nějaké funkce Steamu (např. Friends). V hře lze pokračovat z uložené pozice, snad jen kdybys využíval nějaký cloud pro uložené hry, tak by mohl být problém.
primax (82)|21.11.2015 15:03
Pokud je u steam her ochrana tak to může ovlivnit prubeh hraní hry?
primax (82)|21.11.2015 16:34
hracka94 (1)|23.6.2017 17:14
Ahoj všichni,
už jste slyšeli o hře DEX? Je to kyberpunkové RPG, které vyšlo s českým dabingem od Fenix Prodabing. Je to fakt nářez! A navíc je ted v 75% slevě na Steamu. Příběh mě hrozně nadchl a kupování implantátů na zlepšování postavy úplná pecka, udělat si ze svý postavy terminátora nemůže jen tak někdo: :D Jsem ráda, že se můžu rozhodovat podle sebe a tak určovat dějovou linku. Akorát konec mohl být více rozvětvený, ale to je u každý hry něco. Jo a navíc je na vás jestli budete hrát jako tichý zabiják, hacker nebo rambo. Já tedy doporučuji. To si nenechte ujít, kdo ví, kdy to zase bude v takový slevě. http://store.steampowered.com/app/269650/Dex/