reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Red Orchestra 2

Martin93 (88)|25.11.2015 20:26
Zdravím,

tak ohledně PC sestavy se mi již dostalo cenných rad a všem chci ještě jednou poděkovat, mám ještě jeden dotaz, týkající se hry, kterou bych si rád zahrál, kterou jsem si před lety koupil a již několikrát hrál a to konkrétně Red Orchestra 2. Jde o to, že jsem si kdysi vytvořil účet na Steamu, se kterým jsem instalovat tu hru a tudíž použil originální CD-KEY. No jo, jenže já vůl, když jsem si tu hru chtěl po letech zase zahrát, jsem totálně zapomněl onu emailovou adresu a pochopitelně i heslo. A hru s jiným účtem na Steamu už nenainstaluji, protože ten originální CD-KEY ke hře jde použít jen jednou a dost, jinak to hlásí, že klíč je duplicitní a je již registrovaný s jiným účtem na Steamu. Rozhodně není možnost, že bych si vzpomněl, jaká to byla adresa a i kdyby, heslo už vůbec. Psal jsem k nim na technickou podporu a nic, bez odezvy. Ta hra tehdy dost stála a já si vážně nechci kupovat tu stejnou, i když dnes už podstatně levnější, jen abych si jí zahrál, vždyť to by byly úplně vyhozené peníze. Napadá někoho nějaká jiná cesta, kromě obnovení paměti, nebo koupě nové kopie, jak si hru zahrát?

Díky všem moc za rady a hezký večer!
Gouranga (699)|25.11.2015 23:20
Pokud se neplanujes uchylovat k metodam, o kterych se zde nesmi mluvit, tak na steamu je zrovna za 5 EUR (do 1/12), takze pokud heslo vazne nevymyslis, tak mas 5 dni na to to sehnat pomerne levne..
Martin93 (88)|25.11.2015 23:29
To já se raději uchýlím k těm metodám. :D Jaké to jsou? Pokud víš, napiš pls.

Díky.