Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jun 2012

Woooow - bych rozhodne nečekal, ze dell bude mít takove problémy.
    Hlavni dioda možná v prvním případě svítí, ze se notebook nabíjí v druhem pripade - v režimu spánku nevím - je opravdu ve spánku?
    V tom spanku, ze se zapne vetrak je možné, ikdyz jsem se s tím nikdy nesetkal - ale je to ultrabook tak nvm...
    To sekani je možné díky špatně vyřešenému chlazení a tudíž následného podtaktovani, které zapricinuje extrémně stiženo výkonu. No kdyztak ještě nápisů
    Ale zatím to vypadá na reklamacicina úplně vrácení.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jun 2012

No a s tím HDD, ze se zapne ve spánku - to spis vypadá, jestli se třeba z toho spánku ten notebook sam neprobouzi. Nemáš třeba nastavenou ještě hibernaci? Čili ze notebook se da do spánku, ale po dalších 30min nepoužívání se přepne do hibernace tak, ze se zapne a znovu vipne.
    Stává se to jednou nebo vícekrát?

Obyvatel SHW Avatar uživatele souteh
    Registrace
    Jun 2010

V Dellu mi řekli, že svícení diody je opravdu normální a záleží na zapojení do el.sítě, nikoliv na tom, zda je ntb zapnutý nebo vypnutý. Sekání už taky není problém, po obnovení továrního nastavení šlape v pohodě.

Jediný co zbylo je ten větrák - na infolince mi řekli, že to opravdu normální není a ani v BIOSu na to není žádný nastavení. To mi ale práci nijak neztěžuje, tak to asi nebudu řešit. Občas se ozve i cvaknutí větráku při běžným chodu (viz 1. kus ntb co jsem měl, tam to bylo extrémní), ale jelikož tohle dělaly všechny 3 kusy co mi prošly rukama se domnívám, že je to normální...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Notebook v ceně nad 30 000 Kč
    Od WildOrchid v sekci Notebooky
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-05-2011, 07:21
  2. Notebook v ceně 17 500 - 20 000 Kč
    Od micpetr v sekci Notebooky
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-05-2011, 09:37
  3. Notebook v ceně 17 500 - 20 000 Kč